Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze! Ojciec mojego serdecznego przyjaciela od kilku lat prawie sam, oczywiście ze wsparciem życzliwych ludzi, organizuje dwudniowe Pikniki Militarne (we Wielkopolsce) podczas których goście mogą oglądać prawdziwą broń z czasów I oraz II WŚ, prawdziwe pojazdy wojskowe, są organizowane inscenizacje, spotkania z żołnierzami Wojska Polskiego, zawody strzeleckie, zabawy dla dzieci itd. Facet po nocach i w weekendy składa stelaże pod mundury żołnierzy Andersa i Maczka, drukuje po rodzinie na drukarkach plansze z opisami karabinów itd. i generalnie stara się jak szalony (udział jest bezpłatny) itd., ale z uwagi na wiek nie ma za bardzo smykałki do rozreklamowania tej imprezy w nowoczesnych mediach (internet), choć goście w mojej ocenie całkiem dopisują. Czy myślicie, że utworzenie artykułu (wykopu) na ten temat tu na stronie miałoby sens i nie spotkałoby się z linczem? Załączam parę zdjęć ze zeszłego roku.
#historia #iiwojnaswiatowa #wojna #militaria
Pobierz costadelsol - Drodzy Wykopowicze! Ojciec mojego serdecznego przyjaciela od kilku lat ...
źródło: comment_3YhLKI2O7AXpyMtQkD4cQ14bzW8363d9.jpg
  • 23
Tu wstawiam plan imprezy, myślę, że jutro po pracy będę miał czas utworzyć znalezisko (bo teraz muszę dziecko niesforne jeszcze do snu utulić) i może się uda, że parę osób będzie więcej dzięki temu. Rok temu spotkałem gości z Wrocławia (to chyba 100km od miejsca Pikniku) więc jest szansa, że i z innych miast się pojawią. Dzięki za miłe słowa, myślę, że nie będę mówił na ten temat kumplowi, niech będzie "niespodzianka"
Pobierz costadelsol - Tu wstawiam plan imprezy, myślę, że jutro po pracy będę miał czas utwor...
źródło: comment_aeSomhOz5zRCGwDQws2oSjVVDbO84mHd.jpg
@cigolce: nie wiem na ile Wykopowicze są zainteresowani czymś takim, a jak już coś robię to robię porządnie. Napisałbym dokładnie o co chodzi, wstawił ładnie przygotowane zdjęcia i poświęcił dwie godziny czasu, żeby było ładnie, a później jakaś grupa by się skrzyknęła, że to jakieś wydarzenie lokalne i w 5 minut by to zakopali, stąd pytam, czy jest takie zainteresowanie :) Pozdrawiam