Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Marzenia
Jedni marzą o mieszkaniu, dziewczynie, inni o dużym #!$%@?, pieniądzach, sławie

Wiecie o czym ja marzę?

Żeby mój ojciec w końcu podszedł do mnie, złapał mnie za fraki i wykrzyczał: PO #!$%@? ŻEŚ SIĘ URODZIŁ #!$%@?!!!1

Przez całe życie jak potrzebowałem męskiego wzorca, wyjścia na ryby, pogadania, odpowiedzenia na nurtujące mnie pytania, jakiegokolwiek zainteresowania moją osobą to on miał mnie w dupie, wolał się sobą zająć. Nie bił mnie, nie pił, nie zdradzał mojej mamy tylko #!$%@? mnie olewał, totalnie zero zainteresowania. Jakby mnie lał pasem to przynajmniej były by jakieś emocje, a tak to nie ma nic.
Dziś mam już 30 lat i jestem takim samym bucem i egoistą jak on. Mam 0 poczucie wartości, nie mam ambicji, siedzę w piwnicy, jestem znerwicowany i ciągle o coś #!$%@?. Najlepiej właśnie jakby mnie w ogóle nie było, mam ochotę się #!$%@?ć. Szkoda by mi było mojej mamy tylko (jej najukochańszy syneczek here), bo ona to cud kobieta: zaradna, ambitna, zawsze uśmiechnięta, z jakimś hobby, pracowita, towarzyska, a jednak wychowała mnie na taką cipę. To chyba przez brak jej męskiego odpowiednika w wychowywaniu mnie taki się stałem.
Marzenia trzeba realizować, ale u mnie będzie z tym ciężko, bo jemu nawet się nie chce mi to powiedzieć w twarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozdrawiam cieplutko

#przegryw #depresja ##!$%@? #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Marzenia
Jedni marzą o mieszkaniu,...
źródło: comment_M11oFomavtDWH8nADsCN9MQtnjTBiPEi.jpg
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: mi pomagają benzodiazepiny w dużej ilości alprazolam, diazepam, flubromazepam do tego metylofenidat i jadymy. Ale trzeba uważać, bo o ile z metylofenidatu łatwo zejść tak z benzo to ciężki orzech, do tego jak zjesz za dużo to budzisz się parę dni pózniej i dowiadujesz się co #!$%@?ś od znajomych XD
@plawio: tylko flubromazepam to rc i ma bardzo długi okres półtrwania, praktycznie idealny do odstawek benzo. W ogóle z benzo jest taki myk, że ty czujesz się ok i ogólnie luz, wychodzisz na zewnatrz a kolezanka spotkana na ulicy pyta się czy wszystko w porządku i że się martwi - dlatego serio uwazajcie, z doświadczenia wiem, że można sobie narobić przypału. Trzeba znaleźć swój sweet spot i starać się go utrzymywać
@plawio: co do dużych ilości - chodziło raczej o max 3mg alpry dziennie, nie #!$%@? nie wiadomo jakich dawek bo w psychiatryku skończycie XD U mnie to wychodzi 2mg alpry i 5- max 10 mg metylfenidatu i starczy. Napisałem duże ilości bo niektórych 0,25mg zwala z nóg xd