Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane: @kubakabana: Swoje za uszami też mieli, można powiedzieć że swoimi wyczynami w belgii sami sobie zrobili opinie. Poza tym niemiecki imperializm trzeba było zatrzymać i tyle. Kaiser nie słał swoich ludzi tylko po to by pokazać jaki jest mocny, ale też aby podbić ogromne połacie terenu
@Naczelny_Zboczeniec_Wykopu: Sory Mirku, ale nie jestem członkiem żadnego szanowanego think tanku. Wybacz moją niekompetencje :(

Przejrzyj moje komentarze w tej nitce i powiedz mi, czemu Chiny chciałyby iść na szabelki z USA, albo czy w ostatnich dniach zapewniły KRLD o bezwarunkowym wsparciu.
@SaandMann: Krzywdzące przeinaczenie. Austria dążyła do konfliktu i wykorzystała pretekst do tego celu. Serbowie w następstwie zamachu byli skłonni zgodzić się na daleko idące ustępstwa wobec Austrii, lecz jej nie interesowało polubowne załatwienie konfliktu.
@Naczelny_Zboczeniec_Wykopu: a Chiny Twoim zdaniem będą bronić państwa, które jedynie psuje im interesy? XD Jakie mają korzyści ze współpracy z Koreą Północną, jakiś import czy eksport na wysoką skalę? xd Korea nawet dla Chińczyków jest pewnie solą w oku, oni swoją potęgę budują na chłodnych kalkulacjach a nie na bezsensownych wojenkach.