Wpis z mikrobloga

@stevemaster: taki plus że masz Netflix, YouTube w bardzo wygodnej obsłudze, wyszukiwanie głosem, kodi też szybciej śmiga a w wersji 18 ma też być wyszukiwanie głosem na kodi
  • Odpowiedz
@stevemaster: ja sie zastanawiałem nad malinką ale wypuścili miboxa i za namowa kumpla sie zdecydowałem. W porownaniu do maliny masz od razu wszystko skonfigurowane oraz pilot plus pelne android tv. Prędzej rodzicom dalbym miboxa niz maline :-P. No chyba ze na andku latata Teoja malinka :-P
  • Odpowiedz
@stevemaster: no to polecam Ci Mistrzu. Osobiscie wykorzystuje glownie do KODI - beka z netflixa dzieki wtyczkom hehe. Obecnie przymierzam sie kupic pada i jakis emulator psx do grania ogarnąć dla synka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@topsykretts: jakie wtyczki Ci działają w kodi? bo tak z miesiąc temu nie działało prawie nic, wyszukiwarki kaputt, głośno było na forach bo developerzy wtyczek dostali pozwy
  • Odpowiedz
@zorq: A ja nic nie słyszałem o pozwach - pewnie dotyczyło wtyczek telewizyjnych, dałbyś jakieś linki do tego info? Chętnie poczytam.

Korzystam z Exodus oraz Elysium + napisy z servera opensubtittles.
  • Odpowiedz
@swemi01: Kolego możesz potwierdzić / zaprzeczyć czy działa na nim CEC (sterowanie miboxem z pilota od telewizora)? Chodzi głównie o strzałki, exit, OK + cyferki kanałów?
  • Odpowiedz