Wpis z mikrobloga

gówno praca za gówno pieniądze :)


@TwojStaryToKorniszon: dokładnie tak, ludzie odchodzą ciągle zawiedzeni. Cieciówa jakich mało. Chyba że masz dobre plecy i idziesz do osobistej ;) nie polecam ludziom z ambicjami. Choć wolałbym zostać niż użerać się z patolą w policji.
@TwojStaryToKorniszon: tylko że teraz jest o wiele gorzej niż 13 lat temu, bo już nie awansują ludzi tak jak dawniej, nie dają mieszkań, odeszła emerytura po 15 latach. Kiedyś po szkółce miałeś kaprala i co roku kolejny stopień, a teraz po 3 latach ludzie ciągle z szeregowym chodzą.
@TwojStaryToKorniszon: Mimo wszystko mam wielki szacunek do wielu borowików, bo to często są ambitni, sprawni, inteligentni, wszechstronni ludzie, ale do samej organizacji i tych na górze mam jak najgorsze zdanie. Ale to chyba tak jest we wszystkich polskich służbach.
@Ian: wszystko wiem, tylko ja nie jestem człowiekiem, ktory moze normalnie pracowac i normalnie zyc jak każdy inny... najlepiej mi w samotności i z praca... mam 4 dni wolnego i #!$%@?... nie moge wytrzymać bez roboty, zrezygnowałem z urlopu bo po co, jak rok temu pojechałem na wczasy i po 3 dniach wróciłem do pracy... poświęcając rodzine, czas wolny mozna zostac docenionym, a przełożonych mam na prawdę bardzo dobrych ludzi ;)
poświęcając rodzine, czas wolny mozna zostac docenionym


@Veloce: słaby interes moim zdaniem... pozdrawiam i powodzenia. Zawsze można się przenieść w przyszłości jak będzie coś nie tak. Teraz BOR stał się jednostką policyjną. Wiem że są ludzie, którym podoba się praca w BOR więc może Tobie również się spodoba.