Wpis z mikrobloga

Zdjęcie wykonane dzisiaj, a 4 dni temu dostałem taką oto odpowiedź: "W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, iż niezwłocznie po jego otrzymaniu przekazaliśmy je do osoby sprawującej nadzór nad naszymi sklepami w Gdańsku celem podjęcia natychmiastowych działań."

Jakby co sprawa została już zgłoszona w odpowiednim miejscu :)

#aferabiedronkowa #biedronka #bezpieczenstwo #polska
Pobierz next4322 - Zdjęcie wykonane dzisiaj, a 4 dni temu dostałem taką oto odpowiedź: "W odp...
źródło: comment_odd1vvbiPzWUTGuSrT9UdYb6AfMRIBiX.jpg
  • 60
@shnitzel: Znalazłem na Google Mapsach parę zdjęć ze sklepów różnych sieci w Gdańsku - i ciężko na nich znaleźć podobne niespodzianki. Co prawda oznakowanie nie zawsze jest odpowiednie, ale przynajmniej jest odpowiednia drożność.
@Muk_Use_Acid: trochę zrozumienia dla ludzi tam pracujących, palety są zawsze wystawiane w momencie, kiedy przychodzi zmiana do wykładania towaru. Z pewnością w tej biedronce były jeszcze inne wyjścia ewakuacyjne + to wyjście wcale nie jest całkowicie zablokowane. W dodatku każdy sklep posiada wewnętrzne kody, które zna każdy pracownik, a w przypadku jakiegoś nagłego zdarzenia każdy z kupujących NIE JEST informowany o jakie zdarzenie chodzi, tylko uprzejmie prosi się go o natychmiastowe
@next4322 tak samo mogę ci dać sto zdjęć z biedronki z niezastawionymi drzwiami (nawiązuję do zdjęć gdzie wstawiasz zdjęcia z innych sklepów).
Rozumiem że takie sytuacje nie powinny się zdarzać, ale trochę nie rozumiem twojej nadgorliwości, na tyle że zacząłem się zastanawiać czy ktoś ci za to nie płaci. Szczególnie np. patrząc na pierwszy komentarz i na tag #aferabiedronkowa. Chyba jednak nie udało sie zrobić afery :/
@next4322: zastanawiam się tak samo jak kolega wyżej. Próbujesz zrobić aferę na siłę, czepiajac sie jedynie jednej sieci sklepów. Polecam Ci przejść sie dokładnie po różnych marketach i dokładnie wszystko sprawdzić, bo teraz naprawdę jedyne co przychodzi na myśl to to, że albo jesteś z konkurencji, albo ktos daje Ci wynagrodzenie za robienie zlego PR-u. Albo to i to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@psi-nos: @Ravciu: Jak prześlecie mi zdjęcia to mogę w wolnej chwili zająć się tą sprawą, tak samo jak pisałem wcześniej do Auchan w sprawie drzwi ewakuacyjnych zablokowanych łańcuchem, albo zaraz mam zamiar napisać do Tesco jak to przez dobre 15 minut nikt nie zajął się rozbitą butelką, mimo, że widać to było chociażby z pobliskich kas - też moim zdaniem trochę słaba sytuacja :/

Chociaż nie będę ukrywał, że przez