Wpis z mikrobloga

#asmr
Scottish Murmurs ASMR
Kanał ogólnie nowy, 11 miesięcy. Parę razy mi się gdzieś tam przewijała w polecanych itp. ale jakoś nigdy mnie nie porwała.
Ogólnie nie lubię takich farbowanych blondyn i ewidentnie widać, że "sztuczna", no kolor oczu robi swoje, ale tutaj jakoś coś w niej jest w tym video.
Przypomina pod kilkoma względami Ally z ASMR Request m.in. ruchy głowy, wydawanie dodatkowych dźwięków jako rodzaj "zamyślenia"/rozkminiania, wybierania czegoś i trochę lekką nieśmiałość przed kamerą.
Wydaje się jakby sprawiało to jej przyjemność obserwowanie siebie/poznawanie siebie z innej strony po nagraniu bez jakiegoś wymuszonego grania.
Wygląda, że wzorowała się pod różnymi względami właśnie z ASMR Request no i w części ma coś z niej tak z natury pod względem ekspresji.
Rozpisałem się, czasem lubię trochę "wchodzić" ludziom do głowy. xD
Trewor - #asmr
Scottish Murmurs ASMR
Kanał ogólnie nowy, 11 miesięcy. Parę razy mi ...
  • 2
@Jedyny_Prawilny_Komentarz: "Lepiej", według czego? Też fajna, wygląd i głos to jedne z cech, dla których się je ogląda. Wizualna strona przy różnych trigerrach ma znaczenie, bo gdyby tak nie było to by wystarczył nam czysty dźwięk. ASMR Darling też oglądam/słucham, ale nie wszystko. Nie pasuje mi trochę jej "maniera" jakby tuż po wypiciu mocnej kawy, czy jakiegoś powerraida.