Wpis z mikrobloga

Wiecie, co jest zajebistego w chińskich bajkach? To, że ich, #!$%@?, nie widzę. Zablokowałem TRZY tagi i mam spokój ze zwyrolami. Ale są gorsi, o wiele gorsi...
- pilkanozna - #!$%@? prawie 20 tagów na czarno i dalej ten syf widzę. Każdy klub, kazde mistrzostwa, transfery, gole, klocki postawione na murawie - wszystko ma osobne tagi
- gównopromocje chińskiego syfu - 13 tagów na czarno, bo każdy anon chce mieć swój własny zasrany tag do wrzucania biedackiego chłamu z Chin.
- patostreamy - 8 tagów na 8 roznych streamow, nie zawracam sobie dupy tymi, ktore byly popularne przez jeden dzien, bo bym tego mial zr 20

No #!$%@? człowieka strzela. Tym bardziej że czarna lista ma ograniczoną pojemność, a moderacja tego pseudoportalu nie ma zamiaru jej zwiększyć...
#przemyslenia #takaprawda
  • 5
@mroz3 bo mnie #!$%@? spamowanie tagami i tworzenie kolejnych na treści, które chce wyfiltrować, a moderacja nic z tym nie robi... chinskobajkowcow uciszyli wykopowicze bo im sie rysunki nie podobaly, to mozna sie zmiescic w 2-3 tagach? Mozna... a biedakow ktorzy muszą kupowac chinski syf jest coraz wiecej.