Wpis z mikrobloga

No i z czego taki zadowolony?
Pewnie trzy złowi a tylko jedną zabierze ze sobą.
Pozostałe, okaleczone przez haczyk, pewnie będą błądzić po jeziorze.
Znając życie to niebieskipasek od @dorotka-wu
Taki sam chory #!$%@?. Wędkarze to #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#myslistwo #zwierzeta #wedkarstwo #polowanie #pdk

źródło: comment_gWr3b1uK0iQ2mo6YVSOuJ0P7Ya1jShJq.jpg
  • 5
@Hugenot111: ryba trochę inaczej odczuwa ból, a nawet jeśli tak samo to dalej żyje i pływa. A laska zabiła 5 kaczek z czego 1 wzięła... To tak jak by wędkarz złapał 5 ryb, wszystkie zabił i jedna tylko wziął a reszty nie bo mu się nie chce schylic... Nic do tej łaski nie miałem, hobby jak hobby, ale #!$%@? nie zebrać tych kaczek zabitych to marnotrawstwo zasobów naturalnych...
@MojaPuffa: po pierwsze to nie obrażaj mnie, a po drugie jak chcesz dyskutować to się dowiedz troszeczkę o badaniach prowadzonych na rybach i tym czy odczuwają ból. http://www.ekologia.pl/srodowisko/przyroda/czy-ryby-czuja-bol,18432.html

Tak czy siak kij z tymi nocyrecyptorami albo ich brakiem. Chodzi o sam fakt że te kaczki nie były zebrane. To jest #!$%@? moim zdaniem. Pytanie czy Mas mózg ameby i dalej będziesz dyskutował? Cy zrozumiałeś co miałem na myśli?
@Hugenot111 zabijanie i nie zjadanie/zabieranie jakiegokolwiek zwierzecia jest #!$%@?, dla samej przyjemności zabijania uświadamia że ktoś ma głębokie problemy ze sobą. Sytuacja z kaczkami to dla mnie oczywiste zaburzenia, to się powinno leczyć.