Wpis z mikrobloga

@takie_chwile_jak_te Ale trochę racji w tym jest. Czytałam, że kobiety uważają faceta z obrączką za towar sprawdzony na zasadzie 'któraś chciała go usidlić, więc musi być wartościowy'. Tzw. 'stary kawaler' ma mniejsze szanse na wyrwanie laski, bo skoro ma tyle lat i nie jest w stałym związku, to coś jest z nim nie tak (analogicznie do kobiety 35+ - na pewno ma świra i kota :D).
Facetowi z obrączką jest też łatwiej
@SillySweet Bzdury nie bzdury. Ty zachowasz się uczciwie, ja zachowam się uczciwie. Ale niektorzy są podatni na sugestię i psychologiczne chwyty. Nic z tym nie zrobisz :)
Dla niektórych to jest w jakiś sposób 'logiczne'.
@SillySweet I znowu - ja to wiem, Ty to wiesz.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podrywem na obrączkę nie wyrwiesz laski, która myśli ciut dalej niż miesiąc w przód, jeśli chodzi o konsewkencje.
Dla mnie żonaci to same kłopoty, szalona żona, płaczące w domu dzieci, rozwody, rozprawy, adwokaci, wydatki, szarpanie się, opieka nad dziećmi i perspektywa tego, że machnie mi 5 gówniaków i zostawi jak swoją poprzednią żonę XD
@UltimateCraving Właśnie o tym pisałam - czyjś mąż jest dobry na jeden strzał, tak jak napisałaś - nie będzie za Tobą łazić.
Inna sprawa, że gdybym nawet szukała jednostrzałowca, to nie wśród żonatych.
@postrachNocnegoSzczura: Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Gdybym się zapomniał i wpadł do rodziców z obrączką na palcu, a oni by się mnie zapytali o #!$%@? chodzi, to bym po prostu powiedział prawdę, że w sumie łatwiej tak na raz panienki wyrwać (bo podobnie jak @anuszqa i @SillySweet, ja tak samo bym nie szukał do stałej relacji kobiety z obrączką, za dużo problemów i zbyt ryzykowne, że mnie też by tak