Wpis z mikrobloga

@rezek10: Wczoraj znalazłam fajną apkę (nie wiem, czy jest na androida, bo mam iOS), pokazuje mi nowe (nie fałszywe) statusy szybciej niż alipaczka i 17track, a też leci do mnie epacket. Aplikacja to furgonetka.pl. A jeśli tu też nic nie będzie o przyjęciu w Polsce, to pewnie jeszcze leci, moja epacket ruszyła 14.08 i jeszcze nie doleciała.
@rezek10: jedyny minus to to, że nie śledzi zagranicznych poczt typu China Post, tylko globalnych kurierów i pocztę polską. Ale z poczty polskiej wyciąga informację jakoś z wewnątrz, bo pokazało mi te magiczne statusy o tym, kiedy moja przesyłka inna trafiła z WER Warszawa do UP i tak dalej.
@rezek10: To może napisz do majfrenda co wysyłał, niech spróbuje się dodzwonić na China EMS i dowiedzieć o co chodzi. Ew na przyjęciu do Polski jakiś leniwy Janusz nie zeskanował przesyłki (jeśli tak się da, mi kilka razy tracking rejestrowanej zatrzymał się na wylocie z Chin, a potem niespodziewanie przychodził listonosz, ale nie wiem, czy to samo może się zdarzyć z epacket/EMS).
Ale z poczty polskiej wyciąga informację jakoś z wewnątrz, bo pokazało mi te magiczne statusy o tym, kiedy moja przesyłka inna trafiła z WER Warszawa do UP i tak dalej.


@Atanuri: Przecież to normalna usługa i 17track, alipaczka i inni też te dane udostępniają
@sodomek: Pokazywało mi statusy, których alipaczka i 17track nie pokazało, w dodatku gdyby nie to, że dość szybko dostałam powiadomienie, to bym po pracy jak idiota jechała na UP pytać, kiedy wtedy już było w doręczeniu ://