Wpis z mikrobloga

Jedna strona robi gnój, więc druga strona też może sobie na to pozwolić. Faktycznie

@zirytowana_plaszczka: nic nie daje to przyzwolenia, ale nie kreujmy neuropy jako grupy o jakkolwiek wyższej kulturze.
Trzon opłaconych ludzi z #4konserwy i #neuropa stanowią takie same gnidy bez krzty moralności, ale z jasnym cennikiem za swoje usługi. I trzeba mieć tego świadomość.

Brzydzi mnie zarówno obrażanie Polski i Polaków ze strony neuropków oraz tłumaczenie przestępstw nielegalnych imigrantów,
  • Odpowiedz
nic nie daje to przyzwolenia, ale nie kreujmy neuropy jako grupy o jakkolwiek wyższej kulturze.


Przykro mi, jestem tu jakiś czas, widzę jak wypowiadają się różni ludzie, różne grupki i #neuropa prezentuje jednak wyższy poziom, - zaznaczam że to jest moja opinia. Rozróżniam też raczej kto jest/nie jest trollem z neuropy/4konserwy.

Brzydzi mnie zarówno obrażanie Polski i Polaków ze strony neuropków oraz tłumaczenie przestępstw nielegalnych imigrantów, jak i obśmiewanie ludzkich tragedii czy
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania:

Brzydzi mnie zarówno obrażanie Polski i Polaków ze strony neuropków oraz tłumaczenie przestępstw nielegalnych imigrantów, jak i obśmiewanie ludzkich tragedii czy inne tego typu zachowania ze strony konserw.


stwierdzenia "polaczki" albo "polsza" to nie jest "uzasadniona krytyka", a typowe rzucanie inwektywami.

Podobnie ma się ta cała akcja obśmiewania, kiedy podejrzewano, że to Polak wjechał w ludzi w Berlinie.


Ja się z tym zgadzam (nie wiem dlaczego w ogóle założyłeś że
  • Odpowiedz
Póki co doszli do tego, że winne jest ISIS (jeszcze nie rozgryźli jakim sposobem dostali się do Europy)


@RatedR: ależ oni bardzo dobrze wiedzą, jak dostali się do Europy.

W większości przypadków byli tu od dawna, często od urodzenia.
  • Odpowiedz