Wpis z mikrobloga

  • 1
#sieci #orange #play #plus #tmobile #njumobile
Od około 2 lat korzystam z Play w ofercie Unlimited 30
Wychodzi mi 50 zł na 2 miesiące a w tym mam;
6 GB internet
Nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe
Nielimitowane Smsy
Czy dostanę coś lepszego w tych pieniądzach?
  • 28
  • Odpowiedz
@Greiz: Sorry miało być Plush 25. Jak włączysz kod masz 40 % gratis za pierwsze doładowanie. I jak wyżej, co 5 doładownie gratis. Też musisz wpisać kod by to aktywować.
  • Odpowiedz
@MichaelT128: Co piąte doładowanie to nie jest 20zł, tylko wartość najmniejszego doładowania z tych czterech doładowań.

Tzn, jak załadujesz np za 30,35,35,35 to piąte będzie o wartości 30zł. Czyli najniższa wartośc z 4 doładowań.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wasky
Jak jest ze stacjonarnymi też jest za free ? Oraz czy dostanę 1,5gb internetu za granicą ? Bo tak mam w tej chwili w Play
  • Odpowiedz
@Wasky: Czyli różni się od Play 4GB wiecej miesięcznie. Oprócz tego niczym :) Tylko jak jest z zasięgiem?
Bo Play dzierżawi u wszystkich operatorów i niema nigdy problemu z internetem w roamingu
jak jest w Plusie ?
  • Odpowiedz
@Greiz: Ja za 30zł dostałem od nich (Play), nielimitowany internet do 10 gb później prędkość spada do 1mb, za granica 2,4 gb, nielimitowane smsy/mmsy, rozmowy komórkowe i stacjonarne. i jeszcze jakąś tam telewizję w playnow.
  • Odpowiedz
@lobi: No własnie w Play jest fajnie, że nawet jak zapomnisz internet wyłączyć przy skończeniu pakietu nie pociągnie Ci kasy tylko spowolni :) Nie wiadomo jak w tym Plush co po skonczeniu pakietu ?
  • Odpowiedz
@Greiz: lejek 32kB/s nic ci z konta nie zabierze.

Z tym zasięgiem to właśnie testuje bo sam uciekłem kilka dni temu z Virgin. Chociaż prędkość w domu mam większą od playa bo mam dual SIM i porównuje obie sieci.
  • Odpowiedz
@Greiz: Jak miałeś abonament jesteś w stanie wynegocjować indywidualną ofertę, ja przed końcem umowy napisałem rezygnację z przedłużenia i tak po tygodniu odrzucania ich; odebrałem i przedstawili mi satysfakcjonującą ofertę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Greiz Różnica między plush, a play to 4 GB wiecej + nielimitowane MMSy oraz możliwość zejścia do 20 zł miesięcznie dzięki promocji doładowań.
Inna możliwość to Orange, gdzie za 26 zł masz 15 GB neta, a za 28 zł 50 GB neta (w obu wypadkach także nielimitowane rozmowy i SMS-y). W Orange bez problemu zejdziesz do 25 zł i mniej dzięki promocji 100+10 lub 200+30 I skarbonce.

Trzecia opcja to a2mobile czyli
  • Odpowiedz