Wpis z mikrobloga

  • 2
@Oszaty Serio?
Jak dostalby sie przez zamkniete drzwi klatki?
Daje glowe ze komus okocila sie kotka, przetrzymal do momentu kiedy nie potrzebuje matki i dal nam "prezent"
Mimo wszystko napisze ogloszenia.
  • Odpowiedz
  • 4
@Zodiaque Siostrzence sprezentowaly mi piasek z plazy, bedzie sie nadawac?
Myslisz ze jak zrobie mu cos w stylu prowizorycznej budy z pudelka do butow i nasypie tam piasku to bedzie z tego korzystal?
Teraz siedzi pod stolem i ukrywa sie za zgrzewka picia przed psem o ktorym zapomnialem wspomniec.

  • Odpowiedz
@pawel-wilk: Nie wiem, panie, ale ja bym na wszelki wypadek schronisko, nie ma się co bać.
A z takich rozweselających, to kiedyś mieszkałam w bloku i w nocy ktoś zaczął szarpać za klamkę. Przez judasza nikogo nie było widać, a za jakiś czas się to powtarzało. W końcu dobra, trzeba te drzwi otworzyć. Okazało się, że to jakiś kot skakał na klamkę, po czym wlazł do mieszkania, przeszedł się po wszystkich
  • Odpowiedz
@pawel-wilk: wystarczy ze nasypiesz tego piasku do pudełka po butach, jak chcesz miec pewność ze nic nie przeleci, to mozesz podłożyc papier pod pudełko (ale ten kot jest tak mały, ze nic nie powinno sie wydostać).
  • Odpowiedz
  • 12
Zawsze fascynowali mnie tacy ludzie jak ty, siedza w domu, pisza jakies absurdalne rzeczy i tym samym chca byc w centrum uwagi, to skutek jakiegos nieciekawego dziecinstwa?
Rodzice cie ignorowali?
Pytam calkowicie powaznie
@Zatwardzenie
  • Odpowiedz
  • 3
@Oszaty Schronisko mam strasznie daleko. mieszkam w 10 tysiecznym miasteczku, wiec jezeli komus zaginal, to musialby sie naprawde postarac zeby przegapic ogloszenie, przez tydzien bede je pisal, jezeli to nie poskutkuje to "oddam w dobre rece"
  • Odpowiedz
@pawel-wilk: W zamierzchłych czasach mojego dzieciństwa, kiedy jeszcze nie było żwirku do kupienia w żadnym sklepie, przynosiło się piasek z podwórka i kot się do niego załatwiał.
Każdy kot zakuma taką rzecz, ponieważ kot uwielbia załatwiać się do sypkich rzeczy. Możesz też nasypać cukru do pudła - będzie zadowolony jak kot z filmiku poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=Fyr7siURpk8

A tak poza tym, to nie podoba Ci się on? Nie chciałbyś takiego puchatka?
  • Odpowiedz
  • 1
@kizi Mam Shih Tzu ktory jak zbierze listwe od kota na jedno z duzych wylupiastych oczu to je straci
Poza tym nie mam sily na oblepianie wszystkich mebli zeby ich nie podrapal
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.