Wpis z mikrobloga

UWAGA TU NIE KUPOWAĆ !!! sklepy postawione na tzw. SŁUPA czyli fałszywe podstawione dane inny firm i właścicieli.
Te same osoby wystawiają opinie w tych samych sklepach na www.opineo.pl Jak ich zablokować? #wykopefekt #wykopefektpotrzebny #zakupy #oszustwo
http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-kupic-opinie-o-sklepach/133825-uwaga-na-arendt-24-pl.html
Aktualizacja listy 18.08.2017

7start.pl

dapisell.pl

electrum24.pl

standland.pl

crazydeals.pl

alnet24.pl

arendt-24.pl

rs-power.pl

vespers.pl

ptls.pl

medialider.pl

elektro-studio24.pl

Najnowszy z forumowej porównywarki cen :

media-tfp.pl

Rozbieżności w adresach siedziby firmy i w dodatku dom w polu.
Przesyłka kurierska – przedpłata -0zł.
Przesyłka kurierska - za pobraniem - 50 zł.
Fałszywy numer telefonu +48 257515024

Bądźcie czujni w internecie i pamiętajcie. Ufać, znaczy sprawdzać. Nie dajcie się oszukać.
  • 23
Witam,

Ja również dałem się nabrać na ofertę z tego fikcyjnego sklepu....
Połasiłem się na niską cenę słuchawek lenovo bluetooth W520.
Cena oferowana przez ten niby sklep wynosiła 55.20zł Mimo, że cena słuchawek w innych sklepach waha się od 90 do 160zł to znajomy kiedyś kupił słuchawki w X-KOM'ie za podobną cenę, dlatego taka niska cena nie wzbudziła we mnie podejrzeń. Co prawda nazwa sklepu nie wiele mi mówiła, ale postanowiłem dać
Witam, strona www.media-tfp.pl został zablokowana/usunięta po moim zgłoszeniu do cert.pl, dnia 10.września 2017:
"Dziękujemy za zgłoszenie. Domena została przekazana do weryfikacji jej właściciela. Rejestrator ma dwa tygodnie na potwierdzenie swojej tożsamości po czym jeśli taka weryfikacja nie nastąpi możliwe jest podjęcie dalszych kroków.Proponujemy zgłosić oszustwo poprzez email: cyber-kgp@policja.gov.pl lub na najbliższym posterunku Policji. Prosimy o przesłanie do nas numeru zgłoszenia który uzyska Pani na Policji.
Z poważaniem,
Operator SOC Narodowego Centrum Cyberbezpieczeństwa
Cześć, piszę w sprawie strony "media-tfp.pl".
W sobotę wykonałem przelew na kwotę 2200zł za laptopa na którego była 20% obniżka.
Dostałem na maila potwierdzenie złożenia zamówienia, lecz nie dostałem listu przewozowego od kuriera co wydało mi się trochę podejrzane, kiedy chciałem wejść na stronę ona już nie istniała...
Potrzebuję pomocy i informacji.
Czy samo zgłoszenie tego jako oszustwa na policję coś pomoże czy powinienem zrobić coś więcej?
Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek
Siema ja również zostałem oszukany poprzez stronę media-tfp.pl na kwotę 160 zł jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji lub wnosi pozew na policję to pisać na emaila: xkubax1920@interia.pl