Wpis z mikrobloga

#bokunoheroacademia - no i po fillerze wracamy znów do głównej historii, zaczynając od pożegnania Deku z Gran Torino, które wypada tutaj bardzo fajnie, szczególnie pytanie "Kim jesteś?" i to jaką odpowiedź starszy bohater oczekiwał. Dobrze jest też widzieć powrót interakcji w samej klasie jak np. reakcja na nową fryzurę Bakugo. Biedny Mineta ma PTSD po tygodniu z Moutain Lady (ale nie martwcie się, szybko wróci do swojej normalnej formy). Wciąż słychać sporo nowych kawałków w soundtracku, które wprowadzono w tej części sezonu - mam nadzieję, że będzie nam dane je usłyszeć częściej w przyszłości, bo jak reszta OST są bardzo dobre. Takie drobne elementy jak wskazanie palcem na Bakugo gdy All Might tłumaczy, że żadnych zniszczeć dla budynków podczas treningu zawsze są mile widziane. Sam wyścig wyglądał świetne jak na krótką scenkę, a ruchy Sero to toczka w toczkę Spider-Man z tymi jego taśmami (zresztą jestem przekonany, że był na pajęczaku wzorowany). Jak mówiłem Mineta szybko odzyskał swoją osobowość (chociaż trochę się to obróciło przeciw niemu) ( ͡° ͜ʖ ͡°) I przechodzimy do jednej z najważniejszych rozmów z All Mightem jakie do tej pory były w BnHA odkąd Deku otrzymał swojego quirka. W sumie ciekawy byłby spin-off opowiadający o tym momencie kryzysu gdy moce dopiero zaczęły się pojawiać i zapanował głęboki społeczny kryzys oraz pierwsze pojawienie się AfO i OfA. Plus ukrycie przez rząd prawdziwej historii. Zapamiętajcie ostatnie słowa AM jak już Deku odchodził - będzie do nich odniesienie sporo później w historii. Plus po endingu już zapowiadają następny Arc, więc pewnie w przyszłym roku znów można liczyć na kolejną dawkę BnHA.

#anime #jaqqubizarrecontent
Pobierz
źródło: comment_Mxh0SbGl8vOLKAD0UG3rGeHWeEObyK8T.jpg
  • 5
@jaqqu7: Jak na tak bardzo klasyczny i sztampowy pomysł na shounena, to jak rozwija się ten świat i postacie niesamowicie mnie fascynuje. Nie pomyślałbym że z takiego pomysłu można stworzyć takie pole na pomysły, jak twój spinoff