Wpis z mikrobloga

@Zatwardzenie: zwykła dziewczyna, nie obiecuje wcale jakichś super ambitnych zainteresowań, szuka miłości i ciepła a tu już rozkładajcie jej wpis na czynniki pierwsze. Jak nie chcecie zwykłej szarej myszki to jej po prostu nie zaczepiajcie a nie teraz macie obiekt do wyżycia się.
Może i nie ma wykształconego gustu, może nie rozróżnia akordów, a może ma - ale przecież napisała tylko ze lubi słuchać muzyki a nie że muzyka to jej
w sensie mam rozumieć ze mogła nie pisać wcale nic o muzyce jak nie jest super jej znawcą?


@powiedz: Rozum sobie to jak chcesz, ja po tak krótkim opisie mam już wyrobione zdanie. Fakt, że się interesuje romansami i zakupami (da fak, lubię zakupy, lubię wydawać pieniądze) już wystarczająco nie świadczą o niej dobrze.

I co według Ciebie znaczy super znawcą? Znać pojęcie akordu oznacza bycie super znawcą? Jeśli chciała sobą
Brak podstawowej wiedzy muzycznej = brak ambicji i lenistwo?


@Tymonabbas: Raczej "lubię czytać romanse, spacerować, wydawać pieniądze i słuchać muzyki" to brak ambicji i lenistwo.
Zakupy to sposób na realizowanie celów i nie powinny być celem same w sobie.
Romanse raczej nic wartościowego ze sobą nie niosą, nie oszukujmy się, większość harlekinów to "trudne sprawy" spisane na papierze.
"Lubię spacerować" to trochę jak "lubię pić wodę". Wszystko, co żyje to spaceruje,
@ediz4: @Kaplanka: @januszwypoku: @PomocnikWysuniety: @Paprota: Ale chyba OPowi nie chodzi o to, że zagadała pierwsza, tylko o formę w jakiej to zrobiła. Podejrzewam, że w odwrotnej sytuacji tj. gdyby to przeciętny mireczek w pierwszej wiadomości wprost napisał jakiejś loszce "bardzo ładna jesteś" to zostałby z miejsca sklasyfikowany jako stulejarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym ja dostał taką wiadomość to właśnie owa forma by
Osoby z ambicją, pasją i zainteresowaniami nie siedzą na wykopie


@ediz4: To gdzie siedzą to jest ich własna decyzja. Sam poznałem tutaj masę porządnych ludzi, którzy pasje mają, więc to kłamstwo z Twojej strony. Inna kwestia, że jest ich wyraźnie mniej i głupota tryumfuje, co widać przynajmniej po tagach

A poza tym większość ludzi taka jest.


@ediz4: Dokładnie. Tak sama większość piw jest #!$%@?. Wszystkie Carlsbergi, Heinekeny, Tyskie, Żywce, Żubry,
Zatwardzenie - > Osoby z ambicją, pasją i zainteresowaniami nie siedzą na wykopie

...