Wpis z mikrobloga

To gdzie siedzą to jest ich własna decyzja. Sam poznałem tutaj masę porządnych ludzi, którzy pasje mają, więc to kłamstwo z Twojej strony


@Zatwardzenie: No popatrz Pan - poznałeś. Tej dziewczyny nie poznałeś i na tym powinniśmy zakończyć.

Dokładnie. Tak sama większość piw jest #!$%@?. Wszystkie Carlsbergi, Heinekeny, Tyskie, Żywce, Żubry, Harnasie stanowią na chwilę aktualną 30-50% zaopatrzenia w sklepach. Czy to znaczy, że warto im poświęcać czas?...

Warto żebyś miał
  • Odpowiedz
kurcze wypok nabawia kompleksow. wszyscy tacy elitarni hurr durr gardze spacerami, slaba interpunkcja, slucha ,,muzyki" powtarzam muzyki czyli niczego hehe.

troche straszne.
  • Odpowiedz
kurcze wypok nabawia kompleksow.


@Dead_Inside: stary, wystarczy zbieranie znaczków i to już jest jakieś zainteresowanie. wystarczy mieć swój ulubiony zespół i się nim interesować w pełnym tego słowa znaczeniu, aby już mieć jakąś pasję. wystarczy sobie postawić cel - wejdę na jakiś szczyt w ciągu najbliższego roku i to już jest okaz ambicji.

To właśnie ludzie z kompleksami którzy w rzeczywistości są mniej warci od tych z których się naśmiewają.


@
Zatwardzenie - > kurcze wypok nabawia kompleksow.

@Dead_Inside: stary, wystarczy z...

źródło: comment_Uy3VntTCrXALnOy5kHYTOLkDaGAbrKRG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie:

1. z nikogo się nie naśmiewam...

Twoje komentarze wobec tej dziewczyna której nie znasz jak byś zatem nazwał?

2. zaprezentuję Ci spektrum podejmowanych tematów do rozmowy przez dwójkę użytkowników tego portalu. czy na prawdę nie widzisz różnicy między nimi?...

Strasznie płasko myślisz. To że ktoś tworzy content w określonej materii na wypoku nie oznacza że nie interesuje się też innymi rzeczami. Jeden wchodzi tu dla polityki a drugi dla chińskich
  • Odpowiedz
ystarczy mieć swój ulubiony zespół i się nim interesować w pełnym tego słowa znaczeniu,


@Zatwardzenie: nie jest to troche ograniczenie sie? mozna sluchac wielu zespolow, ba gatunkow muzycznych. czy to zle, plytkie, swiadczace o nizinach umyslowych? takich humanistow w pelnym tego slowa znaczeniu tez uwazasz za niegodnych uwagi? xD co prawda przesadzilem z tymi humanistami, inny kaliber,no ale nic innego lepszego mi do glowy nie przyszlo ;p co do zbierania znaczkow.
  • Odpowiedz
Twoje komentarze wobec tej dziewczyna której nie znasz jak byś zatem nazwał?


@ediz4: Coś pomiędzy smutkiem a gorzką obserwacją rzeczywistości.

Strasznie płasko myślisz


@ediz4: A Ty jesteś ślepy na argumenty.

To że ktoś tworzy content w określonej materii na wypoku nie oznacza że nie interesuje się też innymi rzeczami


@ediz4: Owszem, jednocześnie są ludzie, którzy śledzą patologie cały czas, to jest ich jedyne zajęcie, niezależnie czy cały dzień oglądają
  • Odpowiedz
Coś pomiędzy smutkiem a gorzką obserwacją rzeczywistości.


@Zatwardzenie: To może oceń mnie na podstawie działalności na wypoku bo widzę sprawdziłbyś się jako wróżka.

A Ty jesteś ślepy na argumenty...

Bo ich tutaj nie ma. Może miałeś jakieś nieprzyjemne doświadczenia i szufladkujesz ludzi jednocześnie wywyższając się.

Owszem, jednocześnie są ludzie, którzy śledzą patologie cały czas, to jest ich jedyne zajęcie, niezależnie czy cały dzień oglądają "Trudne sprawy" czy siedzą na tagu #
  • Odpowiedz
Już bez wielkiego wysiłku naukowego mogę dodać - osoby skrzywdzone w dzieciństwie mające problemy w kontaktach interpersonalnych ( nic wspólnego ani z byciem ścisłowcem ani debilem)

- osoby chorobliwie nieśmiałe

itp, itd.


@ediz4: To jest przykład, że nie czytasz tego co napisałem tylko forsujesz swoje racje, tylko dlatego, że się ze mną nie zgadzasz

napisałem:

na tinderze można wyznaczyć 2 duże grupy ludzi, którzy nie potrafią rozmawiać z kobietami

Ale Ty
  • Odpowiedz
@unknown_caller: kiedy wy się nauczycie, że nasze światy nie są równe i mierzycie kobiety miarą facetów. Mam na myśli to, że np facet nie będzie robił zdjęć z wywalonym jęzorem czy dzióbkiem, a u laski to standard i można przymknąć oko. Bardziej jest to akceptowalne społecznie. Tak samo z zagadywaniem. Jak dla mnie laska zajebiście zagadała, a co miała pisać do OPa? podejrzewam, że pewnie pusto w profilu i hurr durr
  • Odpowiedz
@januszwypoku: Zgoda, to jasne, że światy nie są równe, tego nie kwestionuję. Ale jeżeli mężczyźnie, raczej nie wypada tak napisać, to kobiecie tym bardziej.

Nie rozumiem na czym polega problem

a co miała pisać do OPa?


Podejrzewam, że są dziesiątki różnych sposobów na rozpoczęcie konwersacji i będą one mniej kontrowersyjne od powyższego. Zauważ, że społeczeństwo zawsze wtłacza do głów (czy słusznie, to już inna sprawa), że to do mężczyzny należy rola
  • Odpowiedz