Wpis z mikrobloga

@superbibulka21: Dokładnie tak, tryb życia też mam dosyć aktywny, albo pośmigam na rowerze, albo na rolkach, oczywiście nie przed snem a w ciągu dnia po pracy, a takie uczucie zmęczenia jak do snu to mam może raz na dwa tygodnie, nawet jak siedzę do 2-3 w nocy.
@drakan8: Bezsennosc to F51, ale widocznie masz jakieś objawy depresyjne bo dostałeś rozpoznanie epizodu umiarkowanego. Jakieś leki przeciwdepresyjne czy tylko nasen? Próbowano mirtzapiny, doksepiny, trittico nasennie? Bo jesli nie to dawanie komuś nasenu to grube pójście na skróty. Nie bierz leku dłużej niż 2 tygodnie, ale nawet później możesz mieć problemy z zasnięciem. Nasen to jeden z najgrubszych kalibrów i później nic już nie będzie dawać takiego efektu nasennego. Nie mieszaj
@Waltz: Nasen, to już mój 3 albo 4 cykl, wcześniej stosowałem Valdoxan, Asertin, Lerivon, teraz będziemy testować coś nowego 24 mam wizytę, a nasen dostałem aby do nie dotrwać.
@drakan8: Z mojego doświadczenia nasennie działa dobrze trazodon, nie uzaleznia, nie powoduje dysfunkcji seksualnych. Warto zapytać lekarza o to. Tylko jesli to bezsenność na tle depresyjnym to trzeba przede wszystkim wyleczyć depresję. Tak czy inaczej trzymam kciuki za terapię i spokojny regenerujacy sen.
@drakan8: Hmm... To idealnie byłoby poszerzyć diagnostykę, badanie obrazowe głowy, EEG, diagnostyka psychologiczna. Oczywiście dostanie tych badań na NFZ graniczy z cudem, ale tak tylko sugeruję. W sumie nawet nie powinienem bo nie badałem Cię, ale to tylko luźne sugestie. Gdyby leczenie nie dawało rady to polecam poradnie leczenia zaburzeń snu.