Wpis z mikrobloga

Czytasz wcześniejsze odpowiedzi


@tasiu84: Przeczytałem zanim zadałem pierwsze pytanie

MON jest właścicielem Autosanu

I właśnie dlatego zapytałem na jakiej podstawie wiceminister ON ujawnia informacje, które są dostępne tylko dla Autosanu (szczegóły ofert konkurencji).

Każdy konkurent wie kto wygra i szuka dziur u ofercie konkurencji.

Konkurentem jest Autosan, a nie pan Kownacki.
  • Odpowiedz
@jacekKobr: Poddaję się, widzę że jesteś januszem przetargów i nie wytłumaczę ci tego. Ale jako przeciwnik PISu mówię że akurat w tym przypadku to tylko #!$%@? się
  • Odpowiedz
Poddaję się, widzę że jesteś januszem przetargów i nie wytłumaczę ci tego


@tasiu84: Wielka szkoda. Przecież "siedzisz w przetargach", więc taki Specjalista jak ty z pewnością mógłby mi wyjaśnić jak to jest, że w tym przetargu http://www.mazowieckie.com.pl/sites/default/files/Informacja%20z%20otwarcia%20ofert_6.pdf (mimo publicznego otwarcia ofert 4 dni temu) nadal nie wiadomo kto złożył najkorzystniejszą ofertę. A przecież gdyby było tak jak mówisz, to Stadler, Pesa i Newag skopiowałyby 4 dni temu oferty konkurencji, przeliczyły kryteria
  • Odpowiedz
@jacekKobr: Ujawnił bo jest idiotą. Nikt się nie chwali takimi rzeczami z tego powodu, że nie wiesz czy sam nie popełniłeś błędu w swojej ofercie który spowoduje jej odrzucenie lub wykluczenie z postępowania. Chwalenie się i późniejsze odrzucenie oferty wygląda źle.
  • Odpowiedz