Wpis z mikrobloga

@thrawn41:
Witam Pana i za 50gr bym nie kupił. Nie chodzi o smak (nie smakuje jak IPA), ale o poważną wadę piw z Van Pura (DMS), masło, spirytus, płyn do mycia naczyń, apteka, żelazo, czy coś innego. Nawet jak by dawali piwa (z takimi defektami) za darmo, to bym nie kupił. Lepiej dopłacić 0.5-1zł i kupić Wąsosza, albo Ciszę Nocną. Wiadome, że za 2.50zł nie możemy spodziewać się Super IPA, ale
@thrawn41:
Piłem kiedyś Cechowe, niby wszystko OK, ale czemu... Śmierdziało starymi skarpetami, tego nie wie nikt( ͡° ʖ̯ ͡°).
Piłem też Kustosza (nie wiem czy IPA) i był wodnisty, słaby (były to wczesne warki), nie było źle jak na taką cenę, goryczka miała ciut chemiczny posmak (to była jedyna wada), ale kupiłem ostatnio i coś okropnego, nie polecam.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
@Zatwardzenie:
Witam Pana, nie piłem Lubuskiego IPA, piłem tylko te zielone + Lubuskie jasne i oba piwo w smaku były wodniste, ale i tak głównie dominowało masło. Dużo też zależy od partii. Pewnie Lubuskie IPA jest lepsze, ale nigdzie go nie widziałem w sklepach.
Jeśli zaś chodzi o Kustosza to ponoć wybija się Pszeniczne + Białe (ale i tak nie są to bardzo dobre piwa), dużo też zależy od parti. Piwo,