Wpis z mikrobloga

Widzialam juz tu takie wpisy i cieszyly sie zaintereowaniem, to moze i moj kogos zainteresuje.
Za tydzien i jeden dzien ( ͡° ͜ʖ ͡°) o tej porze bede wylatywala do Kazachstanu.
Kogos interesuje kartka ze wschodu? Nie wiem gdzie i jaka mi sie uda dorwac, ale moze akurat jakas z ladnym widokiem na Tien Szan :)
Wsrod plusujacych wylosuje jedna osobe (jak mi ktos powie jak dziala mikro random) i wysle kartke :)
Losowanie w srode o 12.

#podroze #podrozujzwykopem #azja #gory #kazachstan #rozdajo
  • 17
@skasna
Super, pewnie będziesz na Big Almaty Lake i na obserwatorium niedaleko Almaty w górach Tien Szan ( w końcu jedno od drugiego daleko oddalone nie jest :-) ). Jak tam się się wybrałem, to idąc drogą zajęło mi to koło 7 h. W drodze powrotnej (nocleg w obserwatorium, super sprawa, byłem w szoku ile jest gwiazd na niebie możliwych do zobaczenia gołym okiem) poszedłem wzdłuż rurociągu... i wróciłem w ciągu 3
@skasna
Oo na Shimbulaku też byłem, ale do BOA to osobną wycieczkę sobie zrobiliśmy. O tym obserwatorium to poszukaj, bo aż szkoda stracić taką opcję, jak dla mnie, obok Czeryńskiego Kanionu było to najlepsze, co udało mi się zobaczyć podczas mojego pobytu.
@toodrunktofuck tak BTW Astana, czyli stolica jest średnio turystyczna. W Almaty jest tego zdecydowanie więcej, a jak koleżanka skasna będzie w tych okolicach to szanse na kartkę są zdecydowanie większe