Wpis z mikrobloga

Druga część mojego #chwalesie, pierwsza tu, nie spodziewałem się takiego odzewu, dzięki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Teraz zaprezentuję model, z którym stawiałem moje pierwsze kroki w #sketchup. Cały zamysł polegał na tym, iż w trzeciej klasie #gimbaza mieliśmy skleić stożek. Zadanie banalne, chociaż nie wiem jakim sposobem było to strasznie wymagające dla poniektórych, życie ¯\_(ツ)_/¯. Jako, że lubię się wyróżniać w myśleniu postanowiłem stworzyć stożek, który ma być zmyłką. Na pierwszy rzut oka przypomina to.... nic. Kręta, zwężająca się bryła, zbudowana z trójkątów (dla ułatwienia mojej pracy). Jednak po spojrzeniu z boku ukazuje się stożek.

Dane techniczne:
Projekt SketchUp, reszta Pepakura.
Wymiary 12x16x36cm, papier 180g/m2, klej Magic, tu poświęciłem tylko kilkanaście godzin w porównaniu do konia.

Tadaaam oto i on

#papercraft #modelarstwo #diy #zainteresowania
Ichaerbledd - Druga część mojego #chwalesie, pierwsza tu, nie spodziewałem się takieg...

źródło: comment_JYPJrhbNa8NWr6kEPRMLYSseF3RRoH77.jpg

Pobierz
  • 51
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (145)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @vkzk @PiccoloColo @greg_luke @Ayano @bastianbastiante @PointForce @wykopowaswinia @uciekajmy @Minimalizacja @bartoszluko @PuDZ @cienki7 @Aditor @Rysio2701 @Evangeline @mtnk @SkarykaturaIizowany_prestidigitator @Ripschwitz @czareksy @SzCzoteckY