Wpis z mikrobloga

Nie ma nic gorszego na drodze niz kierowcy z mrowkami w dupie, ktorzy musza wyprzedzic za wszelka cene.
Zostawisz trochę miejsca przed soba, zeby bylo bezpieczniej i nie jechac komus na dupie? Zaraz taki debil cie wyprzedzi. Co mu to daje? Nic, jedzie po prostu przed tobą zamiast za tobą
Albo wyjedzie taki przed kolumne i po prostu jedzie na jej poczatku, bo nie wyprzedzal dlatego, zeby jechac szybciej, tylko po to, zeby nikt nie jechal przed nim.

A najśmieszniejsze jest to, ze pomimo tych dzikich manewrów i tak za 30 min znowu jedzie sie za tym rajdowcem pomimo spokojnej jazdy xd

#prawojazdy #ruchdrogowy
  • 21
@FireDash: Czasem ja mam takie mrówki jak jadę za kimś kto non stop wciska pedał hamulca.
Lekki zakręt - hamulec
Pieszy przy drodze - hamulec
Przypomni mu się, że nie kupił czegoś w sklepie - hamulec

Jedziesz za takim, non stop świeci mu się stop a nawet nie zwalnia i strasznie to irytuje. To już wolę takiego cymbała wyprzedzić i jechać przed nim.
@FireDash: A #!$%@? cie to obchodzi? xD Chce sobie wyprzedzać, to niech wyprzedza, o ile nie stwarza zagrożenia. Może nie umiesz trzymać równej prędkości, a ktoś za tobą ma na tempomacie ustawione 93 km/h, co w większości przypadków = 90 km/h realnie. Albo 102 km/h, czyli tyle ile maksymalnie można ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja też mam tak często, że jadę za kimś, kto jedzie z podobną
@FireDash: No ale napisałem przecież "o ile nie stwarza zagrożenia". Wyprzedzanie, o ile przemyślane, to jeden z podstawowych manewrów na drodze.

Jeśli prowadzisz tak samo jak czytasz ze zrozumieniem, to się nie dziwię, że ktoś cie chce wyprzedzić na drodze xD
@FireDash: a, to jeszcze napiszę, że #!$%@?ą mnie kierowcy, co jadą za ciągnikiem i zostawiają półtorej miejsca odległości między sobą a nim. Szczególnie jeśli duży samochód jest pierwszy, to wiadomo, że cała kolumna wtedy jedzie z prędkością od 60 do 80 km/h, w zależności od stopnia nachylenia jezdni.

No i ten co jedzie za większym nie wyprzedzi. Z przodu ni #!$%@? nie widać, bo duży wszystko zasłania. Za dużym ledwo półtorej
@FireDash: to jak już się tak rozpisałem xD to dodam jeszcze taką sytuację: jechałem ostatnio w nocy i za mną ktoś miał lampy źle ustawione. Też nie było sensu większego wyprzedzać, ale #!$%@? musiałem, bo mi wypalało gałki oczne xD
@FireDash: Jakby mnie dupka bolała, to bym sobie edytował komentarz. A ty byś potem strzelał z dupy OLABOGA KOMENTARZE EDYTUJE.

Śmieje się tylko z króla szos, co będzie innym mówił jak mają jeździć xDDDD Do samych argumentów się nie odniesiesz oczywiście xD Jeśli rzeczowe argumenty, to dla ciebie wywracanie kota ogonem (tylko dlatego, że nie są zgodne z twoim królewskim światopoglądem) to ja #!$%@? faktycznie szkoda czasu na dyskusje xD

Idź
@echelon_:
rozumiem doskonale takie mrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wjazd w teren zabudowany? zdjęcie nogi z gazu, redukcja biegu żeby samochód delikatnie sam obniżył prędkość? Nieee tam po hamulcach i jak ściana do 50
@konto_sluzbowe:

Może nie umiesz trzymać równej prędkości, a ktoś za tobą ma na tempomacie ustawione 93 km/h, co w większości przypadków = 90 km/h realnie.


akurat z tempomatami to jest najgorzej jak się jedzie na tempomacie a kretyn i tak się przyklei do tyłka.

Ja zawsze jeżdżę na tempomacie ale ci debile konstruktorzy najwyraźniej nie wiedzą że bezpieczna odległość to jakieś 2 metry bo przynajmniej u mnie ustawili że najmniejsza odległość