Wpis z mikrobloga

546224 - 44 - 70 - 120 - 118 = 545872

piątek praca i na pociąg, sobota pogórze przemyskie z czego połowa na marne z powodu nagłej awarii i konieczności powrotu do miasta. Niedziela lasy arłamowskie po terenie projektowanego turnickiego parku norodowego, ale nie tak jak chciałem, po lasach grasuje postrzelony na Ukrainie niedźwiedź więc tylko głównymi drogami. #jaroslaw piękne miasto, ale zaśmiecone banerami. Masakra jak można mieć tak piękna architekturę i tak ją przykryć banerami. W poniedziałek jazda na północ. W #przeworsk nie mają muzeum archeologicznego kultury przeworskiej, trochę wstyd. Dzisiaj była Górecka Kościelna, bardzo klimatyczna wieś, dalej roztoczański park narodowy i dopiero jestem w #zamosc sporo czasu na zwiedzanie tracę. Zobaczymy ile ukręcę.
Smartfon odmówił mi posłuszeństwa i przez to nie moge prowadzić relacji ani nawet zdjęcia wrzucić. A byłem w miejscowości #zalesie więc się żalę. Przykrośc podwójna bo przydałoby mi się poprosić gdzieś na trasie o kąpiel u miejsce do uprania się, bo jest to upierdliwe w terenie.
Chwile działa OK, potem pokazuje wyładowana baterie i pada, z powerbanka nie chce bracć energii. Nie wiem kiedy znów będę miał możliwośc nadawania.
#turystyka #rower

W tym tygodniu to już 352km!
#rowerowyrownik #ruszwroclaw #100km #100km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 1