Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam nietypową sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem #webdev i #mobiledev i co jakiś czas myślę nad założeniem czegoś swojego. Co jakiś czas coś zrobię, ale nie mam smykałki do sprzedaży produktów i mój zapał szybko stygnie - moje dzieło trafia do kosza albo szybko zmienia właściciela (zrobiłem m.in. crm dla lekarzy, narzędzie do zarządzania taskami w firmach i inne takie takie - wszystkie sprzedałem za grosze).

Teraz chcę do tego podejść trochę inaczej :)

Szukam kogoś kto zajmie się tą biznesową/sprzedażową/marketingową stroną projektu. Mam już całkiem sporo - aplikację webową, aplikacje mobilne na iOS i Androida. Tak więc jak na czym zbierać feedback od klientów.

Projekt to narzędzie dla firm do rozliczania urlopów.
Dla firm korzystających z takiego narzędzia jest kilka korzyści:
- pracownicy poświęcają mniej czasu na planowanie i zgłaszanie urlopów (urlop można zaplanować i zgłosić za pomocą kilku kliknięć)
- przełożeni tracą mniej czasu na sprawdzanie/zatwierdzanie/odrzucanie urlopów
- nie walają się nam papiery po biurze - ekologia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- mniej zapytań do działu kadr/płac/księgowej o ilość dni urlopu (pracownik widzi to w aplikacji)
- prościej planować urlop - widać kto z zespołu będzie nieobecnya

Aplikacja nazywa się Urlopy.co - i jest dostępna za darmo dla małych zespołów.
Apki dla iOS i Androida również.

Podsumowując - może jest wśród Was jakiś startupowiec ze smykałką do marketingu / sprzedaży i chciałby partycypować ( ) w tym projekcie?

Być może mieliście podobny problem do mnie (tylko odwrotny) i brakowało Wam kogoś technicznego do zrealizowania Waszych pomysłów?
Szczegóły i zasady współpracy do dogadania. Ja ze swojej strony zapewniam wysokie zaangażowanie i ogarnianie technicznych spraw.

#startup #marketing #biznes #programista15k #internet #informatyka
  • 6