Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends #leagueofcancer
A żeby ich przywaliło. Niech ich dunder świśnie, kule biją, drzwi ścisną, gęś kopnie, szczur pokąsa, piorun trzaśnie.
Wszystkie kary na mnie idą. #!$%@? MAĆ! Człowiek się stara. Uważa, koncentruje się jak przy poważnym zatwardzeniu a tu nie. Nie da się bo ci #!$%@? taką ekipę piąty raz z rzędu dobiorą, że #!$%@?ą gałę przeciwnikowi za darmo.
Spadasz piętro niżej to nie ma, że się zaraz odkujesz. Dają ci lamusów przeciwko zawodowcom, czy jak? Gra za grą #!$%@? w dół do #!$%@? ZERA! I co z tego, że grasz na poziomie przeciwnika? Co z tego, że nie jesteś go w stanie zabić bo wie co robi a ty masz #!$%@? supporta. Co z tego, że sam nie dajesz mu się zabić jak ni stąd, ni z owąd wpada cała drużyna przeciwnika i gwałcą cię pod wierzą.
Albo #!$%@? zginęli i mają pretensje, że oni przecież tam w lesie obok walczyli a ty farmiłeś. No tak miałem rozpychać się łokciami przez kolesia, który ze swoim supportem farmił obok ciebie i solidarnie zginąć z nimi, żeby mogli się #!$%@? powyzywać, że jesteś noob bo nie #!$%@?łeś wszystkich. #!$%@?!

Pożaliłem się, troszkę mi ulżyło, dziękuję za wysłuchanie. Idę coś zjeść.
A mówiłem sobie "nie włączaj #!$%@? dzisiaj tego gówna". "Ale tylko jeden meczyk. Dziś zła passa się odmieni" no i #!$%@? dwa #!$%@?łem tak samo jak dwa #!$%@?łem wczoraj. Chyba czas odstawić tą grę.
  • 10
@Haraj Możesz grać lepiej ale samemu nic nie zrobisz. Faker wyszedł z gówna bo potrafił samemu zabić wszystkich? Ja tak nie potrafię. Chcę tylko drużynę i przeciwnika na moim poziomie.
@ZbigniewO:
Spojrz na swoje bledy
serio
gralem 4fun z dwoma mirkami na poziomie silvera i jeden siedzial tam dlatego ze jest/byl tryhardujacym stiltowanym placzkiem a drugi gral calkiem niezle ale byl afk kilka minut w praktycznie kazdej grze xD