Wpis z mikrobloga

@michal-suski: Wędkarstwo jest raczej takim tagiem którego nie trzeba dzielić na mniejsze.
Ogólnie fajnie by było aby OP wrzucał
a) lokalizacje swojego połowu
b) zestaw/sprzęt którym dysponuje
W praktyce po prostu wrzuca się pod tym tagiem zdjęcie złowionej rybki.
Tak samo nerwuje mnie jak ktoś wrzuca focie szamki pod tagiem #gotujzmikroblogiem nie podając przepisu.
Dużo też jest spamerów tj w twoim przypadku, nie kumam czemu zawołałeś drugi raz tag #wedkarstwo (prawie
@Przepiorek @michal-suski Rozumiem, że też mogłem Was trochę zniesmaczyć moim wpisem. Na mirko udzielam się od niedawna, wolę być pasywnym obserwatorem i nie znam aż tak dobrze zwyczajów z tagów. W ramach zadośćuczynienia wrzucam inną fotkę, tym razem mam nadzieję z wyczerpującym opisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Okonek złapany na woblera Salmo Executor RD na Rabie w Krzyżanowicach, Wędka Shimano Vengeance 270M 10-30cw z kołowrotkiem Shimano Catana 2500FC
Client_Westwood - @Przepiorek @michal-suski Rozumiem, że też mogłem Was trochę zniesm...

źródło: comment_DJfCcx1dDPvF2dylShN2fEi62Kw1zqIu.jpg

Pobierz
@michal-suski: podajnik XL? u mnie już trzeba schodzić na mniejsze, ryba słabiej reaguje na tak dużą dawkę jedzenia zwłaszcza jak przerzuca się co 15 min. Jutro jadę na rybki z karpiówkami :D