Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu @derts33 zamieścił wpis Jak zadbać o siebie? Krótki poradnik dla wszystkich przegryw i stulejacontent.

Chciałbym się odnieść do punktu 3, czyli:

Dopasowane ciuchy. Po pierwsze są wygodniejsze. Nogawka nie zahacza o asfalt, nic się nie majta przy chodzeniu. Po drugie to wygląda po prostu DOBRZE. Więc jeśli masz jakieś za duże spodnie czy bluzy, koszulki z kucowatymi zespołami, wstań od komputera i #!$%@? je do PCK.


Do niedawna chodziłem w zwykłych (tj. niezwężanych) spodniach. W ramach wychodzenia z przegrywu kupiłem chinosy, które mają zwężane nogawki. Na początku to uciskanie łydki bardzo mnie wkurzało. Potem albo przyzwyczaiłem się do tego, albo nogawki się trochę rozciągnęły, bo teraz chodzenie w spodniach opinających łydki mi nie przeszkadza. Zauważam nawet pewne plusy tego - np. podczas jazdy rowerem mniejsze ryzyko, że ubrudzi się nogawkę o łańcuch.

Jeśli chodzi o wygląd takich spodni, to też o tym pisałem (https://www.wykop.pl/wpis/25517261/). Nie wiem tylko, czy to naprawdę dobrze wygląda, czy tylko tak nam się wydaje, bo większość modnych kolesi tak się ubiera. Możliwe, że za rok czy dwa moda na zwężane spodnie minie i modne będą np. dzwony. Tak było np. z damskimi spodniami - kiedyś modne były biodrówki, a teraz modne są z wysokim stanem.

PS. O ile byłem w stanie przekonać się do zwężanych spodni, to jednak nigdy nie założę spodni z dziurami na kolanach (picrel). Mam swój RiGCz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stulejacontent #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #modameska
Pobierz wyjzprz2 - Dwa dni temu @derts33 zamieścił wpis Jak zadbać o siebie? Krótki poradnik ...
źródło: comment_0oWj9HKYwWU7tUNddYc4NrYj8QOiEuJE.jpg
  • 5