Wpis z mikrobloga

Dzisiaj, zupełnym przypadkiem, natknąłem się na informacje o Ash of Gods - mającej się niebawem ukazać grze #crpg wzorowanej na serii #bannersaga . Prace nad grą prowadzi bodajże rosyjskie studio, a rozgrywka jak i styl szaty graficznej wydają się nie tyle wzorowane, co niemal żywcem zerżnięte z Banner Sagi. Walka również wygląda bliźniaczo podobnie, choć mają się tu pojawić elementy gier karcianych. Niemniej jednak gra prezentuje się dość ciekawie, nawet mimo tego, że jakość animacji postaci (zwłaszcza w walce) nieco odstaje od wspomnianej Banner Sagi.

Co więcej, na projekt warto czekać chociażby ze względu na muzykę, za którą odpowiada ekipa naszych rodaków. I to nie byle jaka ekipa, bo komponowaniem zajmują się Adam Skorupa, Michał Cielecki i Krzysztof Wierzynkiewicz. Odsł#!$%@?ąc te utwory, które już są dostępne, można się spodziewać fenomenalnego wręcz soundtracku.

Więcej info - Ash of Gods na Kickstarterze

#gry #ashofgods
daedaluspl - Dzisiaj, zupełnym przypadkiem, natknąłem się na informacje o Ash of Gods...
  • 3
@Althorion: Masz rację. Przejrzałem materiały tej gry i jeśli to ma być podróba to i tak jestem kupiony. Wszystko wygląda jak powinno, a nawet lepiej. Bałem się trochę (i napisałem zanim pomyślałem), że to będzie kolejny pasożyt na Stoic, jak wcześniej ktoś inny zrobił grę na użyczonym (nie kupionym) przez nich silniku i wyszła jedna wielka bieda.
Drugi plus jest taki, że Ash of Gods zrobi reklamę Banner Saga, bo nie