Wpis z mikrobloga

@CzlowiekMagnetowid: poczytaj jeszcze o ich diecie i dowiedz się jak te suszone topinambury i cykoria. Badania krwi robiłeś świni? Mam co prawda szynszylę, a nie świnkę, ale też gryzoń i poza tym, że świeżynek nie może jeść, to dietę mają stosunkowo podobną. U mojego potwora cukier idealnie w normie, waga raczej drobnoszynszylowa, a wsuwa przysmaki - tylko zdrowe. Tak to tylko siano i zioła, karma raz na kilka dni jako przysmak,
@CzlowiekMagnetowid: nie mogę się dokopać do składu, ale jak tam mafefki są i inne buraki, to też swoje cukrowo robi. Poczytaj o tym np. na stronie SPŚM http://www.swinkimorskie.eu/zywienie.php

I zrób jej badania krwi, może bidula ma cukrzycę na przykład - a z cukru z warzyw/suszonek całkiem zrezygnować się nie da, żeby z kolei zdrowa nie miała jakiejś hipoglikemii. Wtedy też jej się ruszać nie chce za bardzo. Może ma też np.
kasiknocheinmal - @CzlowiekMagnetowid: nie mogę się dokopać do składu, ale jak tam ma...

źródło: comment_5V4qyYtLtRgIOQBGIhpY5rXBAb0VTioI.jpg

Pobierz
@CzlowiekMagnetowid świnki powinny być na diecie składającej się z zielonek(trawy natka pietruszki seler naciowy koperek), sucha karmę polecam z versellaga (complete oraz nature) siano i stały dostęp do wody,
kolby są kaloryczne i Nie zdrowe dla swinek
Od czasu do czasu marchewka czy seler nie zaszkodza