Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wznowiono poszukiwania ciała Iwony Wieczorek w Parku Reagana.

- Kolejna analiza kilkudziesięciu tomów akt dotyczących tej sprawy wskazała na potrzebę podjęcia ponownych czynności w miejscu, gdzie ostatni raz widziana była zaginiona. Będziemy sprawdzać kilkanaście hektarów Parku im. R.Reagana przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Tego typu działania będą prowadzone przez kilka, kilkanaście najbliższych dni. Do tych zadań zostało zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów. W trakcie przeczesywania wytypowanego terenu używamy m.in. georadaru - informuje nadkom. Joanna Kowalik-Kosińska, rzecznik prasowy KWP w Gdańsku.


Czyżby mieli jakiś nowy trop?

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Policja-szuka-ciala-Iwony-Wieczorek-w-Parku-Reagana-n116181.html

#iwonawieczorek #kryminalistyka #zagadkikryminalne #gdansk
Pobierz n.....a - Dzisiaj wznowiono poszukiwania ciała Iwony Wieczorek w Parku Reagana. 

 -...
źródło: comment_N9cDicojWsS9IvgTUsSvNYWV6E2lO5OI.jpg
  • 26
@nama: przeczesywali już Park Regana sto razy, znaleźli jakieś kości psa i tyle. Nie sądzę żeby się coś znalazło tym razem. Opcje są dwie, albo poszła się kąpać w morzu i utonęła a morze zabrało ciało albo wsiadła z kimś do auta i akcja się potoczyła zupełnie w innym miejscu. Raczej ta druga opcja, bo morze często wyrzuca ciało. Poza tym słyszałem że obracała się w kiepskim towarzystwie.

Mnie raczej dziwi
@majorponury: jak się zagłębisz w stare artykuły i wpisy na gp24 to jest sporo o numerze tożsamym który poruszał się bliźniaczo z telefonem Iwony. Ogólnie dla mnie ten wątek jest niedokończony.

Co do poszukiwań to ja się nie zgadzam, muszą mieć moim zdaniem jakieś mocne podstawy żeby wszcząć tak intensywną akcję (i bardzo kosztowną).
Nie byłam nigdy w Parku Reagana, ale z tego co wyczytuję od tubylców, to jest to naprawdę
@nama bez przesady, park nie jest tak duży, z psami do tropienia i ekipa ~20 osób przeczesali by każdy kamień, literalnie każdy kamień pracując po 8h w dwa tygodnie. Od 8 do 16 w parku, znaliby go na wylot. Jestem ciekaw jak wyglądała jej historia z BTSow
@Ponc3k kiedyś dużo czytałem na temat jej sprawy, zarówno artykułów jak i komentarzy w których były przypuszczenia. Gdzieś jednak pamiętam była informacja o tym, że mogła być w ciąży z właścicielem klubu w którym pracowała. W jednym artykule przeczytałem, że są podejrzenia, że wsiadła do czyjegoś auta.

Ale podejrzenia podejrzeniami - przecież były doniesienia o rzekomym pobycie Iwony za granicą i to nie raz.
@Prokurator1990: Wątpię, sprawa jest zbyt medialna, a jednak trochę Polaków w Niemczech jest. Pamiętam o plotkach, że niby była w Paryżu czy Londynie...
@nama: @majorponury: http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1550045,1,nowe-tropy-w-sprawie-zaginionej-iwony-wieczorek.read
Bardzo podejrzany wątek moim zdaniem. Wiadomo, że dziewczyny za sobą nie przepadały, posiadaczka tego nr była dziewczyną Pawła (obiło mi się o uszy, że po zaginięciu IW wrócili do siebie), mieszkała w pobliżu osiedla Iwony, też była na tej imprezie w DC. Ma
@Kadej: ciało się rozkłada, wydziela gazy, smród czuć nawet spod betonu (patrz Pogromcy mitów). Pies tropiący szkolony do znajdowania zwłok na pewno by znalazł takie ciało w pierwszych miesiącach po zaginięciu gdy przeszukiwano park. Poza tym to nie jest takie proste jak na filmach wykopać głęboką dziurę w środku lasu, trzeba mieć przy sobie łopatę itd. Człowiek z ręcznikiem raczej nie wozi specjalnie łopaty w bagażniku. Zasada Brzytwy Ockhama mówi że