Wpis z mikrobloga

@Akap120: często włosy wyglądają lepiej, lepiej się układają, mają większą objętość i takie tam. ja staram się zapuszczać włosy od kilku dobrych lat, ale i tak zawsze w końcu idę te włosy ściąć (tylko końcówki, ale fryzjer już wie co robi). na początku jest szok i niedowierzanie, a potem myśl, że to dobra decyzja. niby długie włosy ladnie wyglądają, podobają się mężczyznom i tak dalej, ale kurczę, tak naprawdę to często
@Akap120: mialam Do pasa, ścielam do ramion. Są plusy i minusy. Wygoda jest. Ale jak wieje wiatr to ci wszystko wszędzie wchodzi. Pielęgnacja jest bardzo prosta. Nie musisz o nie tak dbać jak w przypadku długich. I tęsknisz za długimi. Jak raz zetniesz to się nic nie stanie. Włosy nie ręką, odrosna ;)
@Akap120 tak i nie polecam. Dziwnie się czułam, źle wyglądałam. A jeśli.chodzi o pielęgnację to owszem długie zajmują więcej czasu ale jak ktoś lubi to mu to nie przeszkadza ( ja lubie). Ale to moje osobiste odczucia. Możesz spróbować ja raz to zrobiłam i zapuscilam. Włosy zawsze można pocieniowac jak są długie i fryzura inaczej wygląda.
@Akap120 wg mnie nie warto.
Miałam do ramion. Latem lepiej do krótsze, szybka kitka i wio. Szybciej schną i w ogóle.
Ale długie zimą okrywają szyję i kark jak zimno i wieje wiatr, taki naturalny szaliczek. Można z nich zrobić kitkę, nisko, wysoko, koczek, warkoczyki czy dwie kitki dla zabawy. Można zmienić image łatwiej i szybciej przy długich niż przy do ramion.
Mam długie, miałam krótkie na chłopaka, miałam do ramion i