Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jesteśmy razem od 7 lat. Mamy 3 letnie dziecko. Ostatnio coraz więcej kłótni o pieniądze.

Ja zarabiam 6000zł, ona 2400zł. Czy to jest normalne, że moja kobieta płaci tylko za przedszkole (około 700zł) i tv (69zł) a ja opłacam mieszkanie (1400zł), rachunki za prąd, okresowo wodę, ogrzewanie. Robię zakupy spożywcze, kupuję chemię i ubieram małą. Do tego dochodzi to, że jeszcze, że 20 muszę jej dawać kasę bo ona już nie ma. Okresowo płacę za jej ubrania - ostatnio za bieliznę 400zł. Ona do niczego nie chce się dołożyć, twierdzi, że zarabiam 3 razy tyle, to powinienem się stosownie do tego dokładać. Tylko przez to, ona ma sporo środków na swoje wydatki a ja ciągle kończę miesiąc z kwotą 0zł.

Czuję się wykorzystywany. Czy słusznie? Ostatnio wcale na nic jej nie daje pieniędzy. Ale przecież dziecko trzeba ubrać, zjeść też trzeba - nie zamknę lodówki na kłódkę. Murki, jak to rozegrać? Jakby nie było dziecka, #!$%@?ąłbym to wszystko ale jest mała... Nie chcę aby pochodziła z rozbitej rodziny.

Dodatkowo nic nie mamy, własnego mieszkania... Czuję, że ona ściąga ze mnie kasę aż wióry lecą. Ostatnio miała większą kasę i zamiast wydać na stomatologa to pojechała sobie na wakacje, a teraz kłóci się ze mną, żebym zapłacił za jej zęby.

#smutnazaba
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 110
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania chlopie, stawiasz sprawę prosto, na mieszkanie wydatki po połowie, na dziecko po połowie, jak jej będzie brakować to na jedzenie dorzucisz najwyżej i tyle, #!$%@? albo zaciska pasa i żyjecie jak powinno, albo żeruje na Tobie i dajesz się wykorzystywać. Nie obraz się ale twoja różowa to księżniczka... Ty zarabiasz więcej i powinnienes dawać więcej, jakim #!$%@?, trzeba było się uczyć i zarabiać więcej niż Ty #!$%@?...
  • Odpowiedz
Problem w tym, że kobiety chciałyby


@virtuti_stulejari: ale Ty wiesz, ze te "kobiety" to nie żaden kolektyw ani jeden wspólny organizm? I każda jest innym człowiekiem?
Sa pasożyty, a sa i takie, co same facetow utrzymuja - choć i jedno i drugie to już skrajne patologie jak dla mnie (jak i mężczyźni w takivh ukladach bedacy rzecz jasna).
To,że sa laski wciągające rękę po kasę,nie znaczy,ze wszystkie kobiety takie sa.

Terminy
  • Odpowiedz
XD "musisz jej dawac bo ona nie ma + ona twierdzi ze zarabiasz wiecej to powinienes wiecej dokladac". Tosz to czysty rak i #!$%@? gratulacje wyboru partnerki xD.Na rozwodzie zosaniesz z gola dupa zapewne. Btw jezeli ona w siebie nie inwestuje i zarabia ciagle 2400 bez perspektyw to jest jej problem a nie twoj ze zarabiasz wiecej bo jestes wiecej wart na rynku pracy. Wiadomo jak sie w zwiazku ludzie dogaduja i
  • Odpowiedz
Zawsze takie historie omijam szerokim łukiem, bo z doświadczenia wiem że są mocno koloryzowane żeby wybielić daną stronę. Piszesz o sobie w samych superlatywach, a o twojej połówce, kobiecie z którą masz dziecko i pewnie ją kochasz, w samych negatywach. Coś tu jest nie halo i to pewnie ty jesteś materialistą. Jeśli nie, to wasz związek to jedna wielka farsa.

Na prawdę nie rozumiem jak w siedmioletnim związku mogą być kłótnie o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Macie razem 8400 i #!$%@? wszystko na bieżąco? Jak? Mam z żoną łącznie 7500, dwójkę dzieciaków i jakoś bez problemów starcza na 70metrowe mieszkanie z niewielkim kredytem, co roku wakacje i 4 letni samochód ktory teraz będzie wymieniany na nowy. Jak można przewalać co miesiąc 8 tys. i nic nie mieć?
  • Odpowiedz
@x12: nie no przesadziłam trochę, ale ma 198 i jest duży w sensie szerokie plecy, nie jakiś przypakowany ale na pewno dużo silniejszy ode mnie XD a położyłam na łopatki niejednego chlopa XD zawsze miałam problem żeby se znaleźć jakiegoś silniejszego ode mnie. Żeby się czuc przy nim jak kruszynka a nie jak jego ochroniarz XD
  • Odpowiedz