Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kiedy dogoniles Piątka w golach, a jednak nie
    #mecz

odpowiedzi (1)

Dzisiaj miałem bilet na pociąg TLK Krakow ->Warszawa no, ale oczywiście złapał opóźnienie 66 minut wiec poszedłem do obsługi klienta czy można coś na to poradzić bo kiedyś Pani dała mi bilet na inny pociąg w podobnej sytuacji. Wiec wszedłem z uśmiechem i poprosiłem miłą Panią czy da się coś zrobic z tym fantem bo pociąg opóźniony godzinę a nie wiadomo kiedy wg przyjedzie. Dostałem od miłej Pani bilet na Pendolino w pierwszej klasie. Czyli zamiast pociągu w którym nie ma nawet gniazdka dostałem bilet w tym kawę, dwa ciastka, tymbark i sałatkę z kurczakiem. W dodatku będę wcześniej niż planowałem bo jedzie 2,5 godziny a nie 4. #pkp #krakow #warszawa #podroze #podrozujzwykopem pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (23)

Niedziela wieczur i humor poprawiony ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mircy! Pamiętacie naszą złodziejkę do internetów? No to już jest! Tak jak obiecaliśmy, tradycyjnie jeszcze przed pre-orderem, leci do Was pierwszy drop z kickstartera. Poznajcie PowerCube WiFi - elegancka listwa zasilająca z funkcją hotspota/extendera, dostępna na naszej nowej platformie już od poniedziałku. Tymczasem szybkie #rozdajo na vipok!

Losujemy tradycyjnie przez Mirkolos jutro o 18:00 spośród osób które obserwują nasz profil i zostawią plusika.
    Stay tuned! (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#internet #szukamytesterow #technologia #komputery

pokaż spoiler aha zielonki też mogo, w końcu idą Święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (69)