Wpis z mikrobloga

nieoceniony mareczek nie czekając na potwierdzenie z innych źródeł wrzuca
https://www.wykop.pl/wpis/26704545/taka-sytuacja-sa-donosy-ze-syria-swoim-zmodernizow/
wykopowa brać z #syria plusuje a #runet nawet ostrożnie pisze jak na załączonym screenie
Короче как всегда мы ничего не узнаем
Oczywiście na wojnie wszystko jest możliwe i istnieje (niewielka, bo niewielka) możliwość zestrzelenia F-15I przez zmodernizowane syryjskie S-200 ale do chwili braku potwierdzenia z innych źródeł pelikany wypoku mogłyby się wstrzymać przed plusowaniem rzeczy niepotwierdzonych. W końcu osoby z #syria są bardziej wyczulone na fakenewsy i spokojnie czekają na potwierdzenie informacji... Chyba, że na teraz to nawet runet jest bardziej wiarygodny niż szacowne grono podnieconych perspektywą zestrzelenia izraelskiego samolotu... no właśnie jak nazywamy tych co cieszą się jak Izraelowi coś się stanie a i zupełnie brak tego problemu w Polsce ( ͡ ͜ʖ ͡)
bijotai - nieoceniony mareczek nie czekając na potwierdzenie z innych źródeł wrzuca 
...

źródło: comment_3T19zjfqSC8Ms3GxQp4CEH8OdnVbCeub.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@bijotai: tylko i wyłącznie za dwa jakże niewinne drobiazgi
1. to bezpodstawne szkalowanie żołnierzy WP (ach ci polskojęzyczni piloci zabijający niewinnych Syryjczyków) to chyba Szanowny Pan pamięta.
2. wrzucanie zupełnie niesprawdzonych newsów o zdecydowanie prorosyjskim zabarwieniu przy okazji negujących naszą politykę bezpieczeństwa po 1989 roku.


A co to ma wspólnego z #syria?
  • Odpowiedz
@bijotai: ja rozumiem kamrata, że się można z "Mareczkiem" nie zgadzać i krytykować jego poglądy(vide przywołane przez Ciebie powyżej), tylko że nie widzę potrzeby szkalowania go za te poglądy przy okazji jak wrzuci wpis, nawet jeśli, pod kątem wpisu, nie ma do czego się przyczepić
  • Odpowiedz
to bezpodstawne szkalowanie żołnierzy WP (ach ci polskojęzyczni piloci zabijający niewinnych Syryjczyków) to chyba Szanowny Pan pamięta


@szpichi: ewentualne uczestnictwo WP (w postaci Grom czy naszych F-16) w walkach na terenie Syrii (np przeciwko ISIS lub nawet w starciach z NDF lub SAA jak Amerykanie) nie ma nic wspólnego z tagiem Syria?
  • Odpowiedz
@JanLaguna: Ponownie powtórzę, że
Uprzejmie informuję, że nie szkaluję tutaj autora wpisu (za ten konkretny wpis), lecz stanowczo krytykuję ludzi plusujących niepotwierdzone informacje. Robię to w zbożnym celu. Doskonale pamiętam purystów dbających o czystość tagu. Niestety teraz widzę te same osoby plusujące niesprawdzone wieści.
  • Odpowiedz
@bijotai: stawiam swoją miesięczną pensję ruskiego trolla, że nie zestrzelili. Jakby im się udało, to Izrael nadałby takie oskarżenie o antysemityzm, że nawet mieszkańcy Atlantydy by przeprosili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saper9: albo milczą, bo przypał, że takim sprzętem im samolot zestrzelono. Taki news to by cały region tylko zachęcił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja natomiast uważam, że plusowanie rzeczy niepotwierdzonych generalnie nieprzystoi tym którzy uważają, że coś reprezentują w temacie.


@bijotai: A ja natomiast uważam, że nie przystoi pisać łącznie partykuły 'nie' z czasownikami.
  • Odpowiedz
@bijotai: Na jakie czworo? Polityka państwa Izrael jest rasistowska i jeśli chcesz bronić ludzi przed dyskryminacją, to broń wszystkich i równo. Kiedy trzeba, to Żydów (bo często istotnie trzeba), ale pamiętaj też o Palestyńczykach.
  • Odpowiedz
@bijotai: Wyjaśniłem ci dokładnie. Są ludźmi, a każdy człowiek zasługuje na równe traktowanie. Słyszałeś o prawach człowieka? Było tam gdzieś o tym, że nie dotyczą Palestyńczyków?

Ale napisz może coś od siebie. Ekwilibrystyczne próby bronienia szowinistycznych uprzedzeń przez faszystów, rasistów i innych narodowo-prawicowych zelotów zawsze mnie śmieszą.
  • Odpowiedz
@Kampala: ja dalej nie otrzymałem odpowiedzi kim są według Ciebie Palestyńczycy?

Ale napisz może coś od siebie. Ekwilibrystyczne próby bronienia szowinistycznych uprzedzeń przez faszystów, rasistów i innych narodowo-prawicowych zelotów zawsze mnie śmieszą.

śmiechłem hardo, bo zawsze tutaj uchodzę za lewaka ( ͡º ͜ʖ͡º) Dobra. Koniec pustosłowia. Wiesz kim są lub kim nie są Palestyńczycy i dlaczego tak naprawdę nie istnieją? Wykład z historii Bliskiego Wschodu? Czy
  • Odpowiedz
@bijotai: Typowy rasista. Zawsze ta sama śpiewka: historia, religia, kolor skóry... wszystko jest dobre, żeby usprawiedliwić dyskryminację.

Jakbyś ich nie nazwał, to są to ludzie, którzy cierpią w izraelskim apartheidzie.

I nie bój się, bardzo daleko ci do lewaka, po prostu na tym portalu centro-prawica już jest lewacka, ale to nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość.
  • Odpowiedz