Wpis z mikrobloga

WolfSky ostatnio obrabia mi dupę i to nie tak, jak lubię, nie wołam bo ma mnie na czarnej, może boi się małego stalku-stalku, nie wiem. Mniejsza!

Tak, jestem tak "otwarta na nieanonimowość" (poprzedni wpis? troszkę się tu znam z mirkami, a na jednym z wykoparty żeby mnie 'wystalkować' wystarczyło podnieść wzrok z plakietki na twarz) że nie usunęłam fejsa, ale ktoś #!$%@?ł mnie ze zdjęciem z ogonkiem na GRUPIE BDSM (SIC!) gdzie nie widać w sumie niczego poza gołymi plecami i ogonkiem. Ban na 7 dni i 30 dni na rozpatrzenie 'dowodu'. To w sumie tyle.

Nie przystoi takie zachowanie bordo, ojjj nie. To ja będę mieć dziś ładnego buttpluga, a kolegę boli dupa. #mlvbabes

Co takiego kolega WS tu pisze, że tak panicznie boi się wystalkowania i przerzuca swój strach na innych? A może po prostu nie rucha i to by wyjaśniało wszystko? Przejrzę wieczorem historię jego postów jak będzie mi się nudzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 120
  • Odpowiedz
@mallavi: Ty wez zacznij brac znowu te leki, bo #!$%@? sie i placzesz jakby niewiadomo co sie stalo, nadal nie wiem, ale chyba masz buldupy bo fb usunal ci erotyczne zdjecie ktore jest niezgodne z ich standardami spolecznoscii, i zadna grupa BDSM tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
Tak samo jak ludzie pytają sie o to gdzie kupić w mieście x sluchawki, tak samo ja mogę zapytać gdzie kupić bielizna, kosmetyki czy #!$%@? ogonek. A leki brałam 6 lat sla zabawy, przestalam, dziwki za troskę. Nieruchajace wykopki potrzebują innych ludzi żebym im przyklaskiwali jak to maja #!$%@? na innych ludzi , ot , paradoks. A @WolfSky jest bordo i NIE WIE ze małpa dodaje się automatycznie dy odpowiadam do wpisu?
  • Odpowiedz
Zaraz będzie czemu nie mam teraz @ na początku wpisu - qno dlatego, ze pisze z komórki. A na WP dalej nie ma dobrej appki, TylkoMorko #!$%@?. Mikroblog jest od pisania o czym sie chce, feuer pisze o dupach i klifach, ktostam o polandballach, ktoś jeszcze o kolorowych wlosach o jest hejtowany za spora nadwage - polecam czarnolistowac albo nie płakać, bo wyciągnięcie zdjec z otwartego insta nie robi na mnie wrażenia.
  • Odpowiedz
Ja? Ja jestem spokojna, bardzo. ;) 7 dni blokady na FB przyda sie, od środy wyjeżdżam na tydzień i bede mieć ciekawsze rzeczy od lajkowania. :D Pozdrowię Was z PinkShopu... Szkoda, ze żyje w PL gdzie kobieta wiedzaca czego chce w łóżku, zgodna a tym z niebieskim i aktywnie korzystajaca ze sklepów ero dalej jest tu dziwadlem, a oddzielny tag ma kolega chodzący na divy. Wypok w pigułce, to taki #!$%@? redpill.
  • Odpowiedz
Tylko reddit ma gonewild, a tu? Dałam cegielke, tutaj to co najwyżej synbozy pokaże beniza ku ogólnej uciesze tłumu o niższym iq, bo wykopki w większości nie dorosły do adoracji damskiego ciała innego niż Sasha S, Mia K, Teen Kasia czy are innych, mniej znanych, flavors of the month. Kazda inna wstawiajaca zdjęcia siebie to #!$%@?. PD: Porównajcie komentarze na GoneWild reddita i pokazmorde (!!!) tu.
  • Odpowiedz
  • 3
Co tu sie #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kazdy flamewar trzeba zakonczyc w MAX 3 POSTACH, inaczej wychodza takie tasiemce i ballady niekonczace sie

(Twierdzenie PeaKa o klotniach internetowych)
  • Odpowiedz
@lazer: aż zrobiłam Ci screena dla potomnych XD
napisałam po tobie że atencja się nie zgadza pannie z przeciągiem w głowie i kołkiem w pupie a jakiś anon poczuł się obrażany xD

kocham mirko, nie można się nudzić z tymi piwniczakami xD
  • Odpowiedz