Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: Muzulmanie sa wyznawcami islamu.Z islamu zrodzil sie islamizm.Kazdy islamista jest muzulmaninem mimo ze nie kazdy muzulmanin musi byc islamista choc w dzisiejszych czasach mamy praktycznie samych islamistow..Porownywanie z obozami zaglady jest nie na miejscu i uwydatnia twoje antypolskie nastawienie.
Ojciec nowoczesnej Turcji najwidoczniej przejrzal na oczy jakim syfem jest islamizm i odbil od swoich korzeni.W Imperium Osmanskim jesli nie wyznawales islamu nie mogles byc nikim waznym ani awansowac na wyzsza
  • Odpowiedz
choc w dzisiejszych czasach mamy praktycznie samych islamistow.

@wojciech-dyrets: serio, ciężko się gada z kimś kto ma tak elementarne braki wiedzy w temacie.

Poczytaj czym jest islamizm a czym jest islam i jego odłamy, fundamentalizm islamski, prawo szariatu itd. Zacznij choćby od wikipedii, już to pozwoli pokryć wiele luk w twojej wiedzy.
  • Odpowiedz
W Imperium Osmanskim jesli nie wyznawales islamu nie mogles byc nikim waznym ani awansowac na wyzsza pozycje


@wojciech-dyrets: A w Polsce tego czasu nie będąc szlachcicem ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co to ma do rzeczy?

choc w dzisiejszych czasach mamy praktycznie samych islamistow


Możesz podać jakieś źródła? Arabowie (powszechnie kojarzeni z zamachami - błędnie, ale niech już będzie) to ledowie 20% wyznawców islamu, nawet nie połowa.
  • Odpowiedz
@fozikajod: Przecież nie zaprzeczam, że terroryzm istnieje. Sęk w tym, że jest to marginalna mniejszość, jakieś promile w porównaniu do całego islamu.

W USA regularnie zdarzają się zamachy białych, chrześcijańskich neokonów np. na kliniki aborcyjne, ale nikt nie uogólnia tego do faktu, że "hurr durr wszyscy chrześcijanie to terroryści". Tu powinno działać to samo.
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets: Pisałem wcześniej że tak samo było to zabronione np. Żydom czy Lipkom (polskim Tatrom). Więc w Polsce nie byłeś katolikiem - nie byłeś w urzędzie, tak samo jak u Osmanów. So what? Taka była ówczesna polityka ;)
  • Odpowiedz
@zagubiony_w_przestrzeni: to katolikiem w koncu czy szlachcicem musiales byc w Polsce?xD
Nie potrafisz sie pogodzic z faktem ze jednak Imperium Osmanskie bylo pod butem muzulmanow z ktorych wyrosli islamisci.Zauwaz ze teraz jak nie ma problemu przez zajmowanie wysokich stanowisk przez muzulmanow w krajach zachodniej chrzescijanskiej Europy vide mer Londynu tak ciezko byloby znalezc chrzescijanina pelniacego wysoka funkcje w krajach islamskich.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie potrafisz sie pogodzic z faktem ze jednak Imperium Osmanskie bylo pod butem muzulmanow z ktorych wyrosli islamisci.


@wojciech-dyrets: Przecież już wcześniej wielokrotnie było udowadniane, że nie ma tu ciągłości. Równie dobrze można twierdzić, że z plemion, które podbiły Rzym, wyrośli naziści XD Elemntarne braki w logice i warsztacie historyka, tylko po to, żeby było "po tezę". #prawackalogika w pełnej krasie ( ͡° ʖ̯ ͡°) aż szkoda
z.....i - > Nie potrafisz sie pogodzic z faktem ze jednak Imperium Osmanskie bylo pod...

źródło: comment_m4vewJWN7SAbMhHD8mI6qnc10rS7raaE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
I czemu sie nie odniesiesz do dzisiejszej sytuacji ktora przytoczylem w drugiej czesci mojej ostatniej wypowiedzi.To co niewygodne to pomijamy? xD


@wojciech-dyrets: Tylko #4konserwy dają #!$%@? o to, kto jaką religię wyznaje, z kim sypia, albo co ma w majtkach jeśli chodzi o osoby publiczne XD

Dla mnie ten facet może być reptylem czuwającą wenżową istotą albo satanistą, jeśli jest dobrym merem to niech robi co chce, byle innych nie krzywdził
  • Odpowiedz
@zagubiony_w_przestrzeni: Tylko ze zmieniasz meritum mojej wypowiedzi ktora odnosila sie do zakazu zajmowania chrzescijanom wysokich stanowisk w krajach islamskich w przeciwienstwie do chrzescijanskiej Europy gdzie muzulmanie nie maja takich problemow.
Teraz rozumiesz?Czy nie chcesz rozumiec?
Pozdrawiam i oby tobie ani twoim dziecim nie wyszlo bokiem wybielanie islamu
  • Odpowiedz