Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tldr; mam 20 lat i zniszczone życie przez ludzi :(

Od zawsze bylem wycofany i niesmialy i przez to juz w przedszkole bylem obiektem kpin i smiechu ze strony innych, potem bylo tylko coraz gorzej, podstawowke jakos przezylem a do gimnazjum chodzilem z tymi samymi ludzmi wiec troche im sie znudzilo smianie sie ze mnie i mialo to miejsce tylko raz na jakis czas

najgorszy koszmar zaczal sie gdy poszedlem do technikum, od poczatku bylem codziennie ponizany i wysmiewany, jakos po feriach zimowych w pierwszej klasie gdy byl jeszcze dosyc spory snieg kilku kolesi odemnie z klasy ukradlo mi plecak z ksiazkami i wyrzucilo do rzeki(byl taki strumyczek jakos 100metrow od szkoly) a gdy probowalem bronic swojej wlasnosci to zakopali mnie w sniegu :(( potem juz sie wiecej w szkole nie pokazalem, rodzice mnie zapisali do psychologa ale on tylko gadal jakies oczywistosci a nic mi nie pomogl

siedzialem tak z rok w domu(18 urodziny spedzilem caly dzien przed komputerem :( ) i rodzice zapisali mnie do szkoly dla doroslych zebym chociaz to srednie wyksztalcenie mial ale co z tego skoro na pierwszych zajeciach pojawily sie same karyny i seby i juz sobie mnie upatrzyli bo nie chcialem z nimi gadac, poszedlem tam chyba 4 razy i zrezygnowalem :(

potem poszedlem do pracy na hale produkcyjna ale jako ze jestem slaby fizycznie to kierownik zmiany mnie caly czas wyzywal, to bylo zbyt trudne dla mnie wiec zwolnilem sie po dwoch tygodniach

no i tak od roku siedze tylko w domu, a gdy wychodze sie gdzies przejsc to widze te pelne smiechu spojrzenia sasiadow(o grubas z depresja wyszedl z domu :(( )

#przegryw #feels #szkola #anonimowemirkowyznania #przegranezycie #gorzekizale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
tldr; mam 20 lat i zniszczone życie...
źródło: comment_0Md49RkK6beGTtjZL9Q2jRSYA5rIXXpX.jpg
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania A jak Twoi rodzice? Wspierają Cię jakoś? Myślę, że przydałaby Ci się terapia u psychologa. Trudno z takiego szamba wyjść samemu.
@Pally Lepiej się nie mądrzyj, bo jeszcze się kiedyś okaże, że stary zapinał Cię w kakao za młodu. Bodaj byś szczezł #!$%@?. Zapraszam na czarno.
PustyWarchlak: @GrammarNazi tu znowu op ale gdzie zgubilem ten kod

rodzice tak jak pisalem wyslali mnie po tym jak zrezygnowalem z technikum do psychologa ale on gadal takie glupoty i oczywistosci ze nie chcialem sam tam chodzic, a teraz mnie utrzymuja i namawiaja zebym poszukal jakiejs pracy ale co mozna znalezc po gimnazjum bedac slabym fizycznie zeby nie byc popychadlem eh....

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak się aplikuje na prace typ kasjer itd. to proszą o świadectwo? Jak nie to możesz chyba ściemnić, że masz średnie. W fabrykach itd. jest też dużo prac które nie wymagają dużo siły, w końcu kobiety też w takich miejscach pracują. Próbowałeś korzystać z agencji pośrednictwa pracy?