Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaki plugin do przenoszenia stronki z jednego hosta na drugi? Strona jest postawiona na visual composerze wiec zależy mi żeby Ew linki w buttonach, które tam robię tez się zakutualizowaly. To samo linki/frazy w widgetach. Do tej pory używałem Duplicatora ale nie łapie wszystkiego. Ktoś, coś?
#wordpress #webdev
  • 14
@TeflonDon: wp_options szukasz adresu, zmieniasz tylko tam, gdzie nie ma { }, logujesz się do admina i przestawiasz we wtyczkach i szablonie (to będą właśnie te { }); nie zmieniaj edytorem tekstowym, bo po #!$%@? zserializowanych rekordów będziesz mieć znacznie więcej roboty
@Zaithz: z tego co widzę to opcja zmiany fraz jest przy exporcie. Jest coś co pozwoli mi na taka zmianę przy imporcie? Prosta sytuacja. Mam ogólny szablon, który sprzedaje. Sprzedałem go komuś i nie wiem na jakim goście będzie go stawiał. Co w tej sytuacji. Bo obecnie to musiałbym znać z góry lokalizacje docelową. Czy się mylę?
@januzi: dzisiaj po południu będę testował. W razie czego będę się odzywał. Generalnie muszę opracować jakiś system dystrybucji szablonu tak żeby przyszły potencjalny klient mógł go bez problemu zaimportować wraz ze stronami, widgetami itd.