Wpis z mikrobloga

Często i gęsto poleca się tutaj #mydevil na hosting. Wyglada to mi na taki hosting with benefits bo mamy dostęp do ssh ale i specjalne polecenie devil ktore pozwala na dodawanie portow czy baz. Teraz pytanie - czemu taki model ? Na ich stronie nie znalazlem prostego opisu dlaczego tak a nie zwykly shared VPS. Jakie sa zalety/wady takiego modelu ?

Mialem kiedys tam konto i pare uslug stalo, glownie phpowe. Widac ze ich flow opiera sie mocno o devila, np tutaj: https://wiki.mydevil.net/Rocket.Chat

Czy warto brac ich oferte jesli chcialbym miec w miare tani/slaby serwer do Huggina/Statycznego bloga i ew paru skryptow pythona do automatyzacji ?

Mam juz domene i chcialbym powoli startowac, inna fajna oferta sa serwey w hitme.pl

#hosting #serwery
  • 3
@flyer01: ja na md trzymam kilka stron i zawsze każdemu polecam, jeszcze nikt nie wrócił z pretensjami.
Mam strony na django, node.js czy zwykłym php. Oprócz tego irssi i zwykłe wykorzystywanie konta jako shell.

Jak chcesz kod -20% to krzycz. Albo w polu z kodem wpisz mój nick ;-)
@flyer01: W porównaniu do VPSa, u chłopaków z @MyDevil nie musisz zajmować się pilnowaniem aktualizacji softu na serwerze, całe środowisko masz od razu gotowe do pracy. Poza tym, i mówię to jako konkurencyjna firma, chłopaki znają się na robocie, więc z pewnością będziesz zadowolony, jeśli potrzebujesz środowiska przyjaznego developerom.