Wpis z mikrobloga

Oglądałem niedawno z nudów PoloTV (nie pytajcie...) i znalazłem tam takie coś.
Moja pierwsza myśl po zobaczeniu tego mrocznego, industrialowego/nu-metalowego intro: "OBERSCHLEISEN, czyli śląska podróba Rammsteina! Ale co to robi na PoloTV?! Przecież przeciętny widz tego kanału nawet nie wie, że coś takiego jak industrial istnieje! Poza tym, nawet najsłabszy nu-metal, a co dopiero industrial metal będzie za ostry na standardy EskaTV, a co dopiero PoloTV!" I wiecie co się okazało... TO NIE BYŁ OBERSCHLESIEN, INDUSTRIAL, NU-METAL, ANI NAWET #!$%@? HARD ROCK! Jakiś zespół (nazywa się Shantel, co swoją drogą nawet nadawałoby się na nazwę zespołu metalowego) zamiast kręcić kolejny klip w stylu "Zespół stoi o gra, wokalista giba się przed kamerą, jakieś cycate laski kręcą dupskami, a co chwilę pojawiają się jakieś #!$%@? migawki z Mazur, plaży czy jakiegoś innego #!$%@? miejsca luksusowego dla Januszów", postanowił zrobić coś odważnego i nakręcić teledysk w stylu Rammsteina (albo chociaż podróby teledysku do "Hero" Skillet), czyli: noc, scena w mrocznym miejscu i #!$%@? DMUCHAWY OGNIA! Śmiejcie się, ale ja jestem dumny, że nawet tak upośledzony gatunek jak Disco-Polo czerpie inspirację z metalu! ( ͡ ͜ʖ ͡)
#muzyka #metal #discopolo #industrial #industrialmetal #numetal #polotv #teledysk #shantel #oberschlesien #rammstein #ogien #metalpolo
Stooleyqa - Oglądałem niedawno z nudów PoloTV (nie pytajcie...) i znalazłem tam takie...
  • 3