Wpis z mikrobloga

@Mustard_tiger: @parachutes:
Ja mam w tym momencie Morata-Firmino-Kane. Wszystkich trzech nabyłem przed kolejką i na razie i Kane i Firmino zawiedli. Zobaczymy jak Morata dzisiaj. Kane'a zostawię, Moratę też, ale zastanawiam się nad #!$%@? Firmino, odjęciem kasy z pomocników i doładowanie Aguero. Wtedy napad Kane-Aguero-Morata byłby grubiutki
Morata-Firmino-Kane

@Abaddon84: Mam taki sam atak. Ale atak KAM oznaczałby chyba tylko jednego pomocnika premium lub dwóch i cała obrona 4.5/4.0. A to bardzo ogranicza elastyczność do najbliższego Wildcarda.

Wydaje mi się, że po prostu trzeba przestać gonić punkty, które zostały zdobyte do tej pory (bo kupowanie graczy, którzy akurat coś nabili to największy błąd) i skupić się na przyszłych meczach.
@parachutes: Też prawda kolego, dlatego jest to jedynie pomysł do przemyślenia, a jeszcze nie decyzja. Martwi mnie po prostu dyspozycja Liverpoolu (xD) i zastanawiam się czy Firmino będzie punktował, ale wstępnie dam mu szansę. Zastanawiam się jak wepchnąć kogoś z City do składu, bo nikogo nie mam. Myślę nad Walkerem, ale jest drogi, a mam już Alonso. Ewentualnie za Daviesa z Totków, który wczoraj nie zagrał
@Abaddon84: Okazało się, że Davies wczoraj miał kontuzję (ale raczej wróci na następny mecz). Firmino na razie średnia 5 pkt na mecz czyli mniej więcej tak jak w tamtym sezonie. Przeliczając to na points per million wychodzi 1.7 ppm (gdyby każdy w składzie miał ppm 1.7 to średnio byś miał 58 pkt na GW). Ale... w sumie mam w składzie Salaha, który daje radę, a też nikogo z City. I tu
parachutes - @Abaddon84: Okazało się, że Davies wczoraj miał kontuzję (ale raczej wró...

źródło: comment_Hd36N8gDDJi3SwBa04lO2bbC5HHHDbnE.jpg

Pobierz