•  

Ze względu na ostatnie próby rakietowe Korei Północnej linie lotnicze Lufthansa i Air France postanowiły zmienić przebieg kursów niektórych samolotów zmierzających do Japonii.

Linia lotnicza Lufthansa już od około roku unikała lotów nad Koreą Północną. W piątek 8 września br. ogłoszono kolejne zmiany spowodowane wystrzeleniem przez Koreę Północną pocisku rakietowego, który wpadł do morza około 1200 km od wyspy Hokkaido. Lufthansa komentuje, że modyfikacje w trasach są jedynie środkiem zapobiegawczym, a czasy lotów uległy tylko nieznacznej zmianie. 

Podobne kroki podjęła linia Air France. Rakieta, która rozbiła się w pobliżu Japonii, rozpadła się w odległości około 100 km od trasy francuskiego samolotu kursującego na linii Paryż-Tokio. Statek powietrzny Boeing 777 lotu Air France 293 wylądował zaledwie 10 min przed wspomnianym incydentem. Linia lotnicza Air France twierdzi jednak, że nigdy nie wystąpiło żadne zagrożenie dla pasażerów. Ogłoszono również, że loty do Japonii wydłużą się o około 10-30 minut.

#japonia #korea #lotnictwo
    Boicie się powtórki z Ukrainy?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mieli, Mirabelki co się odjebalo to ja nie ogarniam. Dzwonił mój ojciec, ot gadka szmatka. Nagle > jak tam córuś jak Ci się mieszka?. Ja na spokojnie odpowiadam, że się przeprowadziłam i takie tam. To chyba ojca bardzo zaciekawiło, gdyż zapytał się z kim i co i jak?. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że wynajmuje mieszkanie z moimi 3 kumplami.
    I wtedy się zaczęło:

churr, durrr jak to z facetami.
    Wstyd nam przynosisz, to hańba. Dziewczyna przed małżeństwem nie może mieszkać z facetami. To Sodoma i Gomora
    Nic do ojca nie docierało, że to nie są moi chłopacy, tylko kumple z którymi zamieszkałam

Po tej całej rozmowie ( w sumie przerwanej przeze mnie)czułam się zmieszana z blotem. Jak ostatnia dziwka.
    Dzięki ojciec super rozmowa

P.s tak ojciec jest chodzącym co tydzień katolikiem

#logikaniebieskichpaskow #mieszkanie #katowice #cosieodjebalo #feels trochę #smutnazaba
    pokaż całość

odpowiedzi (159)

Elektroda w pigułce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elektroda i trochę #rakcontent

odpowiedzi (59)

Tymczasem w #rzeszow - oficjalne przekazanie miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (22)