Wpis z mikrobloga

@star_dust_we_are: Szkoda, że nie chcesz więcej dokładniej napisać.
Pewnie z kilkanaście zdań by wyszło.

Czyli ona to widziała? A ty ją widziałeś we śnie też? To jest za ciekawe, żeby tak ogólnie to opisać. Całe i szczegółowo bym chciał. Poproszę. :)
@look997: Moje doświadczenie jest absolutnie szokujące i jest najszczerszą prawdą. Podkreślam to, bo wiem, że trudno jest uwierzyć w takie rzeczy. Większość mnie wyśmieje, ale mam to w nosie.

Od 17 roku życia miewałem często tzw. paraliż przysenny. Często współwystępował ze świadomym śnieniem. Świadomy sen umiałem wywoływać różnymi technikami. Gdy bawilem się świadomym snem, to czasami przeradzał się w paraliż przysenny lub zmorę.

Ponieważ jestem sceptykiem początkowo myślałem, iż jest to
@star_dust_we_are: Wątek z dziewczyną jest najciekawszy.
Jak myślisz, dlaczego "demon" miał nad wami władzę? On musiałby sterować w jakimś stopniu waszymi mózgami i to na raz. Paraliż, uwidocznienie się wam.

Ja miałem dwie sytuacje, o których już kiedyś pisałem.
Oczywiście uznawałem i nadal uznaję to za kreację mojego mózgu.

Matka budziła mnie do szkoły (to było dawno temu), ale siedziała na fotelu, blisko łóżka na którym spałem, ale budziła mnie w
@look997: Nie mam pojęcia co to było, ale coś swiadomego na pewno. Nie mam pojęcia jak działa i w jaki sposób wpływało jednocześnie na mnie i dziewczynę.

Miałem inne historie, których nie opiszę, bo są zbyt osobiste. Jedną tylko w skrócie, ogólnikowo. Było to w czasie, kiedy postępowałem źle, zepsulem się trochę, uważam, że to istotne, że dawałem do diebie dostęp temu czemuś.

Pewnego razu ze świadomego snu wpadłem w zmorę.
@star_dust_we_are: Tak jak mówiłem, jest to bardzo ciekawe. Nie jesteśmy w stanie tego ocenić, ja nie jestem sceptykiem, wręcz przeciwnie, wszystkie opcje biorę pod uwagę jako możliwe i ich nie odrzucam.

Mógłbym przedstawić, że np. u osoby wierzącej tak to wygląda, że odnoszenie się do Boga pomaga, i można zaproponować dwie opcje: albo to faktycznie działa, przyciąga moc Boga do ciebie i Bóg cię w ten sposób broni przed tym demonem,