Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@oiio: Nie da się nie zauważyć że bardzo lubię Leśnego, może nawet aż za bardzo i przesłania mi to prawdziwy obraz, ale jeśli wyjąć tylko okres tych 5 lat i nie patrzeć co dalej, to były to nie tylko najlepsze lata w historii Legii, ale i jedne z lepszych w historii polskich klubów w ciągu ostatnich 30 lat, a do takich prymitywów zdążyłem się już przyzwyczaić, nie musiałeś mu tłumaczyć, wątpię
  • Odpowiedz
@oiio: Nie da się nie zauważyć że bardzo lubię Leśnego, może nawet aż za bardzo i przesłania mi to prawdziwy obraz, ale jeśli wyjąć tylko okres tych 5 lat i nie patrzeć co dalej, to były to nie tylko najlepsze lata w historii Legii, ale i jedne z lepszych w historii polskich klubów w ciągu ostatnich 30 lat, a do takich prymitywów zdążyłem się już przyzwyczaić, nie musiałeś mu tłumaczyć, wątpię
  • Odpowiedz
@oiio: No widzisz, a ja na Legii nigdy nie byłem, ale pierwszy raz od 20 lat dzięki Legii mogłem obejrzeć polski klub w Lidze Mistrzów i za to cenię Leśnego i chciałbym takiego prezesa u mnie w klubie, który nie będzie opowiadał bajek o stabilizacji, mądrym rozwoju, wyciąganiu wniosków, jak każdy prezes w tej lidze, tylko przyjdzie i zrobi wynik.
  • Odpowiedz