Wpis z mikrobloga

@Myszoskocznia: Ile wynosi termin ważności recepty?

termin realizacji recepty wynosi 30 dni od daty wystawienia lub od "daty realizacji od dnia"
recepta na antybiotyk jest ważna 7 dni
recepta na leki lub wyroby medyczne sprowadzane z zagranicy dla użytkowników indywidualnych nie może być ważna dłużej niż 120 dni
recepta na preparaty immunologiczne (np. szczepionki) wytwarzane indywidualnie dla pacjenta jest ważna 90 dni
Przeterminowana recepta: co robić?

Jeśli masz przeterminowaną receptę, to
@Chudzinx: pytam na mirko, bo google wystawiło mio taką definicje i coś mi nei gra.

Recepta na leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego sprowadzane z zagranicy dla pacjenta ważna jest 120 dni od daty jej wystawienia. Recepta na preparaty immunologiczne, wytwarzane dla pacjenta, ważna jest 90 dni od daty jej wystawienia.


Czyli rodzinny bez problemu mi to ogarnie?
@Myszoskocznia: ale co Ty do mnie #!$%@? o koniunkcji gwiazd jak Ty masz już mózg wyprany papką zarabiających kasę na takich jak Ty doktorkach bo widzę to po tej hehe zabawnej ironii. Pij wodę, jedz jak najmniej przetworzone żarcie, myj ręce i nie skub paluchami syfów a przeminie w niepamięć, typie... sebum powstaje z Twoich zaniechań tylko i wyłącznie.
@Michau_michau: bardzo konstruktywna krytyka. Napisałem jak jest, pomogłem już wielu osobom i nie wirtualnie jak całe Twoje życie tylko realnie i tez brały leki kremy nie wiadomo co jeszcze a wystarczyły proste zmiany nawyków. A Ty się prujesz...prosty człeku. Jestem facetem typie czy ty masz iq na poziomie cytryny? Po co się prujesz jak podejścia nie masz uwierz. Czytam twoje wpisy i widzę, ze prowadzę dyskusje z kretynem dlatego naprawdę skończ