Wpis z mikrobloga

@civi88: dobry i sprawdzony model to się cenią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to mam dwa i w jednym przestała działać kadencja. Tzn uparł się, że będzie tylko prędkość i reset/wyciąganie baterii nie zmienia trybu.
@spontan1: Zależy. Jeżeli masz Garmina i musisz mieć Ant+ to tak, warto. Jeżeli masz BT to są chyba jakieś tańsze alternatywy. Ogólnie - to tylko głupi czujnik, który ci dodaje informacje do statystyk, żaden wypas ani specjalne must-have.
@spontan1: ja używam tego czujnika przez bt i daje radę. Nie jest jakiś mega zajebisty, bo trzeba przekręcić tak z 10 obrotów, żeby pokazał kadencje, ale do moich zastosowań sprawdza się. Cena 40zł jednak wybacza te błędy. Na baterii co była zastosowana jeżdżę cały sezon i jeszcze nie domaga się wymiany.
@TwigTechnology: a to faktycznie. U ciebie pewnie przez ant+, a u mnie w polarze m450 prze bt wiec pewnie dlatego są takie różnice. Czasami też potrafi obniżyć kadencje do 49 mimo iż cały czas mam 90.
@polack też mam tego polara. Jest jakaś opcja by pauzowac trening? Gdy idę do sklepu biorę go w kieszen i on rejestruje dreptanie po dyskoncie. Chciałbym to jakoś zatrzymać by statystyki były dokładniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kendi mozesz ręcznie zatrzymac przyciskiem back wtedy sam nie wystartuje ponownie. Jezeli wlaczy się autopauza to niestety dzieje sie tak jak napisałeś