Wpis z mikrobloga

@xandra: Porównujesz modelowanie fizyczne do syntezy fm i wyjeżdżasz z dune2, które nie ma nic wspólnego z modelowaniem fizycznym. Wiem,że to można zrobić lepiej, ale wybrałem, taką,a nie inną technikę i w jej ramach usiłuje działać. A fakt,że nie rozróżniasz fm-ki od modelowania falowodowego + to,że rzekomo zajmujesz się sound designem bardzo źle o Tobie świadczy. #!$%@?łaś się do ankiety,bo hurr durr,po co wiek i płeć,a teraz niczym różowy atencyjny #!$%@?
  • Odpowiedz
@vondanzig: A może ty pokażesz jak jak brzmi ten twój syntezator w jakimś kawałku? Będę cię obserwować. Jeśli reszta twojej katedry jest równie utalentowana jak ty, to nawet mi was nie żali. Wszyscy to buce, chamy i prostaki jak z wiochy zabitej dechami, czy jesteś wyjątkiem?
  • Odpowiedz
Gdyby nie robił tych slajdów i dziwnego vibrato, to na samych słuchawkach ciężko to rozróżnić od gitary.


@wihajster-do-tentegesowania: nie ma sie specjalnie czym zachwycac bo gitara nagrana mikrofonem z reguly brzmi jak gitara. A że w tym demo brzmienie nie jest syntezowane a idzie z samplera to inaczej byc nie moglo.
  • Odpowiedz
@vondanzig
Kto by pomyślał, że pod postem w takiej niszowej na mirko dziedzinie będzie taka gównoburza ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomyśl nad poprawieniem próbek na soundcloudzie, bo zanim ta cisza na poczatku przeleci to życie mi ucieka...:(
  • Odpowiedz