Wpis z mikrobloga

Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:


Większość zamówień złożonych i wysłanych od 1 do 7 września jest opóźnione. Wynika to z faktu przedłużającej się procedury clenia przesyłek w Anglii. Wszystkie przesyłki powinny zostać oclone do końca tego tygodnia, więc status paczek powinien ruszyć już na początku przyszłego. Sprawdzajcie proszę swoje trackingi w przyszłym tygodniu, ale prosimy dajcie im ze 2-3 dni. Paczki nie zginęły także stay come ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest
GearBest_Polska - Opóźnienia w przesyłkach Priority Line

TLDR:
SPOILER

Większo...

źródło: comment_Y5VvjXNPUVobwF0hUoWmf1wIujksaZFX.jpg

Pobierz
  • 133
@syjusz: Właściciel znaczy odbiorca? Pewnie chodzi ci o cło/vat, które są nakładane wewnątrz UE (co jest bardzo rzadkie, więc nie przejmowałbym się tym). Tutaj do urzędu celnego w UK trafił cały kontener paczek (kilkaset? kilka tysięcy sztuk? nie wiem jakie duże mają te kontenery :D) - w tym przypadku odbiorcą kontenera jest magazyn Gearbest
@urban07: oby tak było , jesli mam poczekać ,ale nie płacić to chu.... niech będzie ,ale dzięki za wyjaśnienie sytuacji , bo myślałem ,że gearbest jest takie dobre ,ze zapłaci cło za kazdą paczke. pozdro;p
@GearBest_Polska: Wychodzi na to, że bardziej się opłaca zamawiać wszędzie tylko nie na #gearbest Moja paczka od 2017-09-07 19:30:00 ma status: Customer data received Southall
Szkoda że nie informujecie od razu o problemach. Bardziej mi się opłaca zamówić przedmiot jeszcze raz na #banggood gdzie większość paczek wysłanych 8 dni temu dotarła dzisiaj. :|
Ile się czeka na zwrot kasy?
@GearBest_Polska: Zamówiłem telefon 22 sierpnia. Przesyłka miała być wysłana 1 września. Nie została, więc napisałem wiadomość do supportu 5 września, i dostałem odpowiedź że przewidywany czas wysyłki to 6 września. Ale to jednak nie nastąpiło. Paczka została wysłana 11 września i ciągle nie ma o niej informacji na stronie trackingu. A w opcji Priority Line według informacji podanych na stronie produktu do końca tego tego tygodnia powinienem otrzymać przesyłkę. Czy jest